3500-4000 TL monitör önerisi

Bütçe
3500-4000
Sağ olun hocam sanırım Donanım Arşivi'nin videosundaki monitördü bu teşekkürler diğer cevapları da bekleyeceğim.

Bütçem maksimum 4000 TL maalesef yine de teşekkürler.

Donanım Arşivi'nin tanittigi her ürün iyi degildir! Cogu videoda Rampage, Gamepower var. Farkli urunler icinde gecerli ayni fiyata Razer gibi kaliteli seyler alacagina neden Gamepower alirsin?

Ayrıca arkadaşın önerdiği monitörde alınabilir.
1716673290144.png

Hocam dahili hoparlörümü var acaba teknik özelliklerde göremedim

Dosya Ekleri

• 1716673255328.png
    1716673255328.png
    662,7 KB · Görüntüleme: 15
2 yıldır kullanıyorum bir eksiğini görmedim.

Ghosting, ayakta duramama, pivot olmamasi? Yeter mi?

Eki Görüntüle 2204840

Hocam dahili hoparlörümü var acaba teknik özelliklerde göremedim.

Detayli bakmadim ama gorsele bakilirsa evet var gibi duruyor.

2 yıldır kullanıyorum bir eksiğini görmedim hocam forumlardaki önyargıdan dolayı herkes böyle düşünüyor.

Ön yargı bosuna degil. Ayni fiyata ya da 500TL farkla cok daha iyisi varken, bu kadar sorunlu bir model alinmaz. Kullanici yorumlarina bakin, herkes sikayetci. Sikayetci olmayan varsa da ogluna ya da birine hediye alanlardir. Sahsen çok cok maddi sikintisi olmayan birinin kullanici yorumlarini gordukten sonra bu modeli alacagini sanmiyorum.

Şimdi baktimda attiginiz linkte 4700 TL gozukuyor. Hadi 3K ya dusse falan belki önerilebilir(yine de alinmaz derdim) ama bu fiyata paran bosa gider

Vallahi bu forumda genelde verilen bilgilerin yarısı deneyimlenmeden kafadan verilen ön yargı dolu bilgiler. Mesela Da'nın Gamepower monitörüne de dünya laf çakıldı markadan dolayı, adam kulaklık almış bozulmuş monitöre giydiriyor. Ben aldım, dürüst olayım 3.5'a alınabilecek en iyi monitörlerden biri. Sadece standı afedersiniz b*k gibi hareket kabiliyeti kısıtlı bayağı. Bende başka stant olduğu için sorun etmedim. Işık sızması yok, ghosting yok, ölü piksel yok, menü güzel alınır abi.

Vallahi bu forumda genelde verilen bilgilerin yarısı deneyimlenmeden kafadan verilen ön yargı dolu bilgiler. Mesela Da'nın Gamepower monitörüne de dünya laf çakıldı markadan dolayı, adam kulaklık almış bozulmuş monitöre giydiriyor. Ben aldım, dürüst olayım 3.5'a alınabilecek en iyi monitörlerden biri. Sadece standı afedersiniz b*k gibi hareket kabiliyeti kısıtlı bayağı. Bende başka stant olduğu için sorun etmedim. Işık sızması yok, ghosting yok, ölü piksel yok, menü güzel alınır abi.

Yani dusuncenize az çok hak veriyorum ama her şeyi alirken en kalitelisini isteriz ve verdigmiz parayi hak etmeli degil mi? Şahsen 4K ya AOC gibi bir marka varken Gamepower düşünmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı