3500-4500 TL İnce Laptop Önerisi

SSD Olması önemli sistem her ne kadar iyi olsada. Performans açısından SSD;
Bilgisayar açılış hızına, Oyunların loading ekranlarına, Setup'tan oyun yüklerkenki hıza 20 veya 30 kat daha hızlı bir hale gelir
Sana önerim şu Laptop:
Dell Inspiron 7567
Konuyu okudunuz mu acaba? Oyun oynanmayacak deniyor. Taşınabilirliği olması gerekiyor diyor. Keşke konuyu okumadan yorum yapmasanız.

SSD Olması önemli sistem her ne kadar iyi olsada. Performans açısından SSD;
Bilgisayar açılış hızına, Oyunların loading ekranlarına, Setup'tan oyun yüklerkenki hıza 20 veya 30 kat daha hızlı bir hale gelir
Sana önerim şu Laptop:
Dell Inspiron 7567
SSD'nin ne işe yaradığını fazlasıyla biliyorum fakat incelik mi SSD mi sorusunda inceliği tercih ettiğim için SSD 2.planda kalıyor doğal olarak.
Konuyu okudunuz mu acaba? Oyun oynanmayacak deniyor. Taşınabilirliği olması gerekiyor diyor. Keşke konuyu okumadan yorum yapmasanız.
Yaptığım oyunların testleri haricinde pek oyuna harcayacağım vaktim olmayacak zaten oynamak istesem bile Playstation 4 var.

1000 TL bayağı fazla bir miktar. En azından göz ile görebileceğim bir yere gidip bakmak daha güzel olacak en azından DELL 7577 için.
Aynen, dediğiniz gibi Vatan, Teknosa, İstanbulbilişim gibi mağazalara gidip var ise inceleyebilirsiniz. İncelemeden de almanızı pek önermem.

Aynen, dediğiniz gibi Vatan, Teknosa, İstanbulbilişim gibi mağazalara gidip var ise inceleyebilirsiniz. İncelemeden de almanızı pek önermem.
HP Pavilion şikayetlerini okudum da almak istedim bilgisayarı aldıktan 4 gün sonra sol üst köşesinde cızırtı geliyormuş çok güncel sorunlar varmış bu bilgisayarda ve HP sanırım sattığı ürünün arkasında durmuyor ve aksine değişim veya iade yapmamak için direniyor.

HP Pavilion şikayetlerini okudum da almak istedim bilgisayarı aldıktan 4 gün sonra sol üst köşesinde cızırtı geliyormuş çok güncel sorunlar varmış bu bilgisayarda ve HP sanırım sattığı ürünün arkasında durmuyor ve aksine değişim veya iade yapmamak için direniyor.
Biz de pek HP önermiyoruz ısındıkları için. Kronik sorunlar hakkında pek fikrim yok ancak içinize ısınmadıysa, Dell ve Asus'a yönelin.

Asus'a Güvenebilirsin fakat azda olsa Asusunda kötü laptopları var
Ama işte HP o kadar çok hoşuma gitti ki ondan daha ince ve iyi bir bilgisayar bulamayacağımı anladım ve riske alsam mı diye onu düşünüyorum. Herkeste öyle bir sorun oluşmuyor sonuçta öyle bir şey olsa HP Samsung gibi olurdu Note 7 faciasını hepimiz hatırlıyoruz :D

Bu arada Asus demişken şöyle bir sistem çıktı karşıma şimdi.
Asus FX553VD-DM767T

@cansrsk Hocam Asus FX553VD değilde Asus FX553VE-DM416 modelini alın derim ikisinin kasa yapısı aynı. FX553VE-DM416 modelinin ekran kartı GTX 1050 Ti dir yani FX553VD den daha iyi. FX553VD nin sadece işlemcisi FX553VE den iyi. Bu arada FX553VE yi ben kullanıyorum memnunum.

@cansrsk Hocam Asus FX553VD değilde Asus FX553VE-DM416 modelini alın derim ikisinin kasa yapısı aynı. FX553VE-DM416 modelinin ekran kartı GTX 1050 Ti dir yani FX553VD den daha iyi. FX553VD nin sadece işlemcisi FX553VE den iyi. Bu arada FX553VE yi ben kullanıyorum memnunum.
İşlemciye önem vermesem haklısınız ama İ7 7700HQ ile İ5 7300HQ arasında fazlasıyla fark var

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı