3500 TL APU sistem toplama

Bütçe
3300-3500
APU alıyorsa 8*2 alması lazım performansı AAA oyunlarda en az 10 FPS daha alır. Sistemle gelen kasayı satarsa para artar.(100TL daha)(Ben satmasını istemem.)

:D ayn öyle bir de alıcağınız sistemde ya da parçalarda RAM 1 tane ise 1 tane daha alın. APU sistemlerde 2x8 RAM FPS ve performansı çok etkiliyor.
Bu iki arkadaş mantıklı olanı anlamıyor , 4300GE işlemci OC yapıldığından 3200G nin çift kanallı haline yaklaşıyor ve b550 anakart daha güncel yonga olduğu için anakart değiştirmeden upragate eder.

Bu iki arkadaş mantıklı olanı anlamıyor, 4300GE işlemci OC yapıldığından 3200G'nin çift kanallı haline yaklaşıyor ve B550 anakart daha güncel yonga olduğu için anakart değiştirmeden upragate eder.

Yalnız ben arkadaşın hangi sistemi alıcağı bilmiyorum isterseniz kendinizden önce karşınızdakinin bilgisi var mı onu sorgulayın.

Bu iki arkadaş mantıklı olanı anlamıyor , 4300GE işlemci OC yapıldığından 3200G nin çift kanallı haline yaklaşıyor ve b550 anakart daha güncel yonga olduğu için anakart değiştirmeden upragate eder.
@Baran Toprak koç
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun hocam.

Geri
Yukarı