3500 TL bandında telefon önerisi

Bütçe
3500 TL bandı

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi akşamlar ve forumlar.

3500 TL civarlarında telefon bakıyorum.

Alacağım telefonda istediğim özellikler:
- Çözünürlüğünün yüksek olması. (Dizi ve film izleyeceğim için.)
- Hoparlöründen çıkaracağı sesi yüksek verebilmesi.
- Kamerası orta düzey olması lazım. (Kötü olmasa yeterli.)
- Uygulamaların kasmaması ve şarjının uzun gitmesi. (Kullanacağım uygulamalar; Netflix, YouTube, Instagram, Steam tarzı uygulamalar.)

Olsa güzel olur dediğim özellikler:
- Super AMOLED ekran.

Şu an kullandığın cihaz A51 mi?

Hayır, almayı düşündüğüm cihaz A51.

(Başlığın yanlış olduğunu çok sonra anladım.) :/
Bütçeyi 500 artırıp A52 alırsan özellik açısından seni hiç üzmez.

Çoğu kişi, bu telefonun fazla ısındığını ve çerçeve sorunlarının olduğunu söylüyor.

Çoğu kişi, bu telefonun fazla ısındığını ve çerçeve sorunlarının olduğunu söylüyor.
Isınma sorunu olan bir cihaz değil A52. Bu şikayetvar ve epey kullanıcı kitlesini ülkeden sürmek lazım. Ne kadar yalan yanlış bilgi varsa adamlarda mevcut.

@remmshain Başlık ne olsun? Söyle ben değiştireyeyim.

A51 yerine A32 alman Samsung tarafında daha doğru. Realme 7 Pro ve Note 10 Pro modellerine bakabilirsin.

Isınma sorunu olan bir cihaz değil A52. Bu şikayetvar ve epey kullanıcı kitlesini ülkeden sürmek lazım. Ne kadar yalan yanlış bilgi varsa adamlarda mevcut.

@remmshain Başlık ne olsun? Söyle ben değiştireyeyim.

A51 yerine A32 alman Samsung tarafında daha doğru. Realme 7 Pro ve Note 10 Pro modellerine bakabilirsin.

*3500 TL bandında telefon önerebilir misiniz* diye yapabilirsiniz, hocam.

Önerileriniz için teşekkürler.

Realme 7 Pro bütçe olarak zorlayabilir fakat bakacağım. Aynı şekilde Note 10 Pro'ya da.

Samsung A51 yerine A32 önermenizin nedenini yazabilir misiniz?

Edit: Samsung A51 yerine A32'yi önermenizin sebebini araştırınca anladım.

*3500 TL bandında telefon önerebilir misiniz* diye yapabilirsiniz, hocam.

Önerileriniz için teşekkürler.

Realme 7 Pro bütçe olarak zorlayabilir fakat bakacağım. Aynı şekilde Note 10 Pro'ya da.

Samsung A51 yerine A32 önermenizin nedenini yazabilir misiniz?

Edit: Samsung A51 yerine A32'yi önermenizin sebebini araştırınca anladım.
Aslında A52 kullanmadım A52 önermemin sebebi elimdeki A72 den (kağıt üzerinde gözüken şekilde) pek farkı olmaması. 4000 bandında 90 HZ ekran sunması, ekran altı parmak izi, suya ve toza dayanıklılık gibi özellikler açısından güzel bir telefon olduğunu düşünüyorum. Isınma sorunu hakkındaysa fazla abartıldığını düşünüyorum. Çerçeve sorunu olarak evet A70 te bulunan bir sorun sanırım hala devam ediyor soyulmalar olabiliyor (uzun bir süre kullandıktan sonra). Ve Android kısmında ise Samsung dışına çıkmamanızı öneririm. A51 ise geride kalan bir cihaz oldu yeni A-2 serisine bakmalısın.

Aslında A52 kullanmadım A52 önermemin sebebi elimdeki A72 den (kağıt üzerinde gözüken şekilde) pek farkı olmaması. 4000 bandında 90 HZ ekran sunması, ekran altı parmak izi, suya ve toza dayanıklılık gibi özellikler açısından güzel bir telefon olduğunu düşünüyorum. Isınma sorunu hakkındaysa fazla abartıldığını düşünüyorum. Çerçeve sorunu olarak evet A70 te bulunan bir sorun sanırım hala devam ediyor soyulmalar olabiliyor (uzun bir süre kullandıktan sonra). Ve Android kısmında ise Samsung dışına çıkmamanızı öneririm. A51 ise geride kalan bir cihaz oldu yeni A-2 serisine bakmalısın.

A52 hakkında kötü düşüncelerim vardı. Alacağım telefonu hepsiburada üzerinden alacağım. Samsung Galaxy A52'nin 1 yıldızlık değerlendirmelerinde çerçeve ve ısınma sorunu olduğu söylenmiş. Fakat çok kararsızım alsam mı diye?

A52 hakkında kötü düşüncelerim vardı. Alacağım telefonu hepsiburada üzerinden alacağım. Samsung Galaxy A52'nin 1 yıldızlık değerlendirmelerinde çerçeve ve ısınma sorunu olduğu söylenmiş. Fakat çok kararsızım alsam mı diye?
Umarım beklediğin gibi olur. Ama baktığım testlerde öyle bir ısınması yoktu. Sende bakabilirsin için rahat etsin diye ve Hepsiburada yorumlarına aldırma yazan yazıyor haberin olsun.

A52 kullanıyorum, kim söylemişse atmış sadece. Isınma sorunu falan yok telefonda. Awesome Black rengini kullanıyorum. Çerçeve sorunu da yok, sadece özellikle Awesome Blue modellerine görülen kasa esneme sorunu var. Ben siyah rengini aldım ve bu kasa esneme sorunuyla karşılaşmadım. Mavi rengi hariç başka bir rengini alırsanız bu sorunla da karşılaşmanızın oranı bayağı azalır, karşılaşsanız bile iade edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı