350TL Civarı Müzik Dinlemek İçin Kulaklık Önerisi

Simsarus

Centipat
Merhaba arkadaşlar, forumu biraz kurcaladım fakat açtığım bu konu benzerini bulamadım. Yani kur sürekli oynadığı için pek tutarlı olamıyor maalesef diğer konular.

Müziğe düşkün birisi olarak 350TL civarında kulaklık önerisi istiyorum sizlerden.

Telefonumda neden bilmem Plantronics marka bluetooth kulaklık cızırtı yaptı yani onu denedim.
Bunlar dışında kulak içi, kulak üstü veya kablosuz gibi sınırlamam yok sadece ses kalitesine çok önem veriyorum.

Dip not: Kaliteli tizler için yüksek bass'tan feragat edebilirim.

Son düzenleme:
Dediğiniz kulaklığa göz attım. Fakat elimde Sony MDR-XB50AP marka bir kablolu kulaklık var. VS sitesindeki karşılaştırmama göre frekans aralığı ve ses basıncında sizin gönderdiğiniz biraz zayıf kalıyor. Fakat yine de göz önünde bulunduracağım. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Merak edenler için karşılaştırma.

Müzik ve ses konusunda sadece teknik verilere göre hareket ederseniz, yanılırsınız. Ayrıca o sitede benim önerdiğim kulaklık genel puan olarak daha yüksek puan toplamış. Ama yine de bu bir şey ifade etmiyor. Ses konusunda uzun uzadıya konuşabiliriz ama ben o iki kulaklığı karşılaştırmaya bile pek gerek duymam. Sony, bu tarz giriş seviyesi ürünlerinde pek özenli değil ve genel olarak son kullanıcıya yönelik modeller üretiyor. E10 ise biraz daha özel bir model. Ayrıca ilk mesajımda bahsettiğim gibi kullandığınız kaynak da çok önemli.

JBLT500BT kullanmaktayım 1,5 senedir ben memnunum bassları dışında çok iyi, önerimdir.

Müzik ve ses konusunda sadece teknik verilere göre hareket ederseniz, yanılırsınız. Ayrıca o sitede benim önerdiğim kulaklık genel puan olarak daha yüksek puan toplamış. Ama yine de bu bir şey ifade etmiyor. Ses konusunda uzun uzadıya konuşabiliriz ama ben o iki kulaklığı karşılaştırmaya bile pek gerek duymam. Sony, bu tarz giriş seviyesi ürünlerinde pek özenli değil ve genel olarak son kullanıcıya yönelik modeller üretiyor. E10 ise biraz daha özel bir model. Ayrıca ilk mesajımda bahsettiğim gibi kullandığınız kaynak da çok önemli.
Bilgim çok olmadığı için veriler üzerinden gittim. Muhtemelen dediğiniz gibi o denli küçük frekans farkları genel anlamda kullanışı belirlemiyor ve etkilemiyor. Markaya yabancı oluşum sanırım beni biraz geri çekti. Önerinizi dikkate alacağım. Listemin en üstüne yazdım sayınız 😉.
JBLT500BT kullanmaktayım 1,5 senedir ben memnunum bassları dışında çok iyi, önerimdir.
Öneriniz için teşekkür ederim. Fakat tam kulağı kapatmayan kulak üstü kulaklıklar önceliğim değil. Ama tavsiyenize uyarak yakın zamanda bir teknoloji mağazasında deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı