3500 TL Civarı Oyun ve Yazılım için Laptop

Alpie

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu sene üniversiteye geçeceğim için bir dizüstü almam gerekiyor. Maalesef her zaman sistem toplamak istemişimdir ama imkan yok ve ben de dizüstü bilgisayar almak zorundayım.
Bilgisayarı oyun oynamak, mühendislik programları, tasarım ve bazen photoshop kullanma amaçlı alacağım. İçinde GTX960m ve i76700 bulunan bir PC düşünüyorum şu anlık bulduğum 2 bilgisayar var :
DELL Inspiron 7559 Gaming ,Core i7-6700HQ, 8GB, 1TB+M.2, 4GB Vga GTX960M, 15.6'' FHD, Win10 - B70W81C

Abra A5 V7.1.1 15.6" Gaming Laptop

İki PC de nasıldır? Başka tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Teşekkürler.

Merhabalar. Bu sene üniversiteye geçeceğim için bir dizüstü almam gerekiyor. Maalesef her zaman sistem toplamak istemişimdir ama imkan yok ve ben de dizüstü bilgisayar almak zorundayım.
Bilgisayarı oyun oynamak, mühendislik programları, tasarım ve bazen photoshop kullanma amaçlı alacağım. İçinde GTX960m ve i76700 bulunan bir PC düşünüyorum şu anlık bulduğum 2 bilgisayar var :
DELL Inspiron 7559 Gaming ,Core i7-6700HQ, 8GB, 1TB+M.2, 4GB Vga GTX960M, 15.6'' FHD, Win10 - B70W81C

Abra A5 V7.1.1 15.6" Gaming Laptop

İki PC de nasıldır? Başka tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Teşekkürler.
MSI GL72 6QF SSD li versiyonu alın.

Dell marka olarak iyi ancak 7559'un kasası sağlam değil. Ekranı kaldırırken bile kasa esniyor. Araştırma yaparsanız ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.

Teşekkür ederim büyük ihtimal monster almayı planlıyorum teknik servis açısından da iyi olduğunu duydum bi sorun çıkarsa diye.
Monster kullanan varsa yorumlarını alabilirim.

Benim da 3000 tl civarına almayı planladığım laptop bu ama tek farkla RAM'i 8 Gb 2133 mHz için ek fiyat ödemeyi planlıyorum. Sen RAM'i 16 Gb 2133 mHz yaparsan istediğin fiyata geliyor.

Monster Notebook | Monster Performanstır !
Tek sıkıntı ekran kartının 950m olması onun dışında dediğin gibi yapılabilir veya 960m li olanı alıp daha sonradan 16 ya çıkarabilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı