3500 TL Mining Sistem Önerisi

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Sıfır anakart, 3 ekran kartı destekli lazım, mining gibi bir şey. Şimdilik tek ekran kartı kullanılacak ekran kartı için fiyat biçmedim ama diğer bileşenler için toplam 3500 TL civarı. Nasıl bir şey önerirsiniz? SSD 200 GB civarı olabilir. RAM'de yine 8 GB yeter. RAM'i ikinci el alabilirim ancak diğer hayati önem taşıyan parçalarda ikinci el alamam maalesef, sadece anakart zaten 1000+ TL civarı tutacak gibi görünüyor. Bütçe az ( 300 TL civarı ) artabilirim.

Sıfır anakart, 3 ekran kartı destekli lazım, mining gibi bir şey. Şimdilik tek ekran kartı kullanılacak ekran kartı için fiyat biçmedim ama diğer bileşenler için toplam 3500 TL civarı. Nasıl bir şey önerirsiniz? SSD 200 GB civarı olabilir. RAM'de yine 8 GB yeter. RAM'i ikinci el alabilirim ancak diğer hayati önem taşıyan parçalarda ikinci el alamam maalesef, sadece anakart zaten 1000+ TL civarı tutacak gibi görünüyor. Bütçe az ( 300 TL civarı ) artabilirim.

Hocam olurda olmaz. Kazanacağınız para elektrik ücretine gider büyük ihtimal ile hatta sizi zarara sokabilir :D.

Hocam az kullanılmış c4 bulabilirim belki o bütçede eğer evi yakmak istiyorsanız gerçekten. O bütçede kazma alıp yeri kazmak daha mantıklı.

Hocam olurda olmaz. Kazanacağınız para elektrik ücretine gider büyük ihtimal ile hatta sizi zarara sokabilir :D.
Sen merak etme öner.

Baktımda PSU falan derken baya aşılıyor, aslında isteğim rig yapmak ve istediğim zaman oyun oynamak, günlük işleri yapmak. Kartların BIOS'u ile oynamam yapacaağım maksimum şey OC + UV olur. 4500 TL olabilir.

Kasa koymadım 3 tane ekran kartını bu bütçede hiçbir kasaya sığdıramazsınız.
3000 etti. İşlemciyi 10400F yapabilirsiniz.
Dediğim gibi kasa yok. 3 slotlu anakart bu bütçede bulamadım. Evet şu an buldum ama 2300 TL.

Geri
Yukarı