28000 TL'ye PlayStation vs hazır sistem

Hocam bütçeniz olduğuna göre oyunlara para yatırma sıkıntınız olacağı aşikar, PS'de bir oyun 3K civarı şu an giderek artacak ve çoğu oyun 3-4 kat pahalı Steam ya da Epic Games'e göre. PS Plus oyunları da Max 2-3 ay sonrası gene boş. O fiyatta alacağınız bir kasa size yeterli olacaktır.
Fps oyunları kısmında hak veriyorum ama o paraya toplayacağı herşey dahil 4060 nvidia seçilirse ve ultra ayarlarda bazı oyunlarda 60 Fps altına düşecektir ancak PS5 te böyle bir olay yok ikinci olarak ps plus oyunları 2-3 ay sonrası gene boş ne demek onu anlamadım?

yıllık üyeliklerin uygun fiyatlı olduğunu söylüyorlar hocam ps için
Şu an uygun yarın uygun olacağının garantisi ne ? Kapalı sistem, Playstation size ne verirse onu yemek zorundasınız. PC'de Steam zamlandı insanlar Epic'e kaydı Epic zam yaptı Microsoft Store kaydı o da zam yaparsa internetten kod alabiliyorsun en kötü korsan indirebiliyorsun milyon tane seçenek var. Eğer televizyonunuz olsaydı PS5 alın diyebilirdim ama PS5 için zaten televizyon alacaksanız ek masraf yani.

Şu an uygun yarın uygun olacağının garantisi ne ? Kapalı sistem, Playstation size ne verirse onu yemek zorundasınız. PC'de Steam zamlandı insanlar Epic'e kaydı Epic zam yaptı Microsoft Store kaydı o da zam yaparsa internetten kod alabiliyorsun en kötü korsan indirebiliyorsun milyon tane seçenek var. Eğer televizyonunuz olsaydı PS5 alın diyebilirdim ama PS5 için zaten televizyon alacaksanız ek masraf yani.
PS5 kırılmayacağı ne malum? 1 yıllık alır oynar ama dediğiniz gibi içerik çeşitliliği olarak pc daha önde.

PS5 kırılmayacağı ne malum? 1 yıllık alır oynar ama dediğiniz gibi içerik çeşitliliği olarak pc daha önde.
Önerebiliceğiniz bir hazır sistem varmıdır sitede baktığımda en cok önerilen hazır sistem olarak bunu gördüm nasıl bir sistem sizce

Arkadaşlar iyi sosyaller siteye yeni üye oldum.

Arkadaşlar 26 yaşındayım 12 - 13 yaşından beridir bilgisayarım veya PlayStation'a maalesef sahip olamadım şimdilerde tekrar oyunlara sarmak istiyorum.

Ama şöyle ki çok fazla oynarım bağımlı olurum diye de tribe giriyorum.

Sizce şu anki koşullarda fiyat performans ve uzun kullanım açısından PS mı yoksa PC mi mantıklı?

Bilgisayar donanımlarından pek anlamıyorum ne ucuz ne pahalı ortalama 23K - 28 k arası bir hazır sistem önerisi yapabilecek var mıdır?

Ve bu fiyat skalasındaki hazır sistemler beni tatmin eder mi tüm oyunları oynatır mı?

Ve sizce çok fazla bağımlılık yapar mı? :)

Neden konu başlığım ve yazdıklarım değişti anlayamadım :(

Rekabetçi oyunlar oynadığım için tercihim PC olurdu. Single Player oyunlarda ise crack kullanma avantajın var.PS5 daha kırılmadı yanlış bilmiyorsam kendi düşüncem her oyuna 3k vermek bana göre saçma bir eylem .

Önerebiliceğiniz bir hazır sistem varmıdır sitede baktığımda en cok önerilen hazır sistem olarak bunu gördüm nasıl bir sistem sizce

İyi de hocam bütçenizi ben anlamadım şimdi 30k değil mi?

Hocam monitörle birlikte 30 - 33 bandına halledebilirsem o civar düşünüyorum
Bir de kampanya vs kovalıyorum ama siteleri vs bilmediğim için ne zaman indirime girer pek bir fikrim yok

Ben toplam 30 zannettim. Ayrı konu açın isterseniz PC toplayalım toplam bütçeyi belirterek.

PS5 kırdın diyelim bütün multiplayer özelliklerini deaktive etmiş oluyorsun. PC'de böyle bir şey yok, pahalı bir oyunu korsan oynayıp sonra ücretsiz ya da ücretli multiplayer oyunları oynayabiliyorsun.

PS5 kırdın diyelim bütün multiplayer özelliklerini deaktive etmiş oluyorsun. PC'de böyle bir şey yok, pahalı bir oyunu korsan oynayıp sonra ücretsiz ya da ücretli multiplayer oyunları oynayabiliyorsun.
Sadece hikayeli oyun oynanacaksa hala bir sıkıntı yok ama arkadaş fps oyunları oynuyormuş.

Geri
Yukarı