3500 TL monitör önerisi

Bütçe
3500
Yer
Niğde
Merhaba arkadaşım için açıyorum konuyu 3500 altı olacak daha aşağı fiyatta olsa iyi olur tek istediği özellik yükseklik ayarı panel tipi fark etmez ışık sızması ghosting siz bir monitör istiyor 144-165 Hz olacak.

Tabii ki de güvenilir hocam webdenal 2000'li yılların başından beri hizmette olan bir site. Ben de dün gece aynı monitörden sipariş verdim bugün kargolandı. Yarın elimde olur, detaylarını yazarım isterseniz. İnternette de incelemeleri mevcut.

Teşekkür ederim geldiğinde ghosting vs. olup olmadığını söylerseniz iyi olur direk aldırırım arkadaşıma.

Teşekkür ederim geldiğinde ghosting vs. olup olmadığını söylerseniz iyi olur direk aldırırım arkadaşıma.

Geldi hocam ghostingle karşılaşmadım IPS glow ise yok denecek miktarda. Sadece arkadaki OSD tuşlarının yeri çok kötü fakat Lenovo Artery programı indirip oradan da ayarlanabiliyor. Zaten OSD ayarları da sürekli değiştirelecek bir şey olmadığı için çok da dert etmedim.

Hocam sizin attığınız VA panel, bence IPS daha iyi bir seçim ayrıca yükseklik ayarı yok, arkadaş yükselik ayarı olan monitör istemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı