3500 TL Oyun Sistemi Tavsiyesi

Maalesef 480'in 4 GB versiyonu vatanda yok anca 470'in 4 Gb olanını alabilirim internetten almayacağım. Veya Msi 1050 Ti 4 gb nasıldır ne onun Yerine alınabilir mi ?

Son düzenleme:
Çok çok özür daha yeniyim buralarda

Şöyle bir sistemde karara vardım. Yazdıklarınızı birleştirdim topladım sonuç bu.

Ekran Kartı : Sapphire RX 470 4 Gb
İşlemci : İntel Core i5 6500
Anakart : MSI B250M Bazooka
Bellek(Ram) : Corsair Vengeance Kırmızı 2x8
SSD : Corsair 120 Gb LE Serisi Sata
Harddisk : WD 3.5 Caviad Blue 1 Tb 7200rpm
Güç Kaynağı : Corsair Builder VS Serisi 550W
Kasa : Zalman Z3 Plus Mid ATX

Toplam Fiyat : 3.750 TL

Sizce nasıl olmuş ?

Son düzenleme:
İnternetten almak istemiyorum pek sorun falan çıkarsa bizimkilerin ağzını kapatamam valla Ama 470 ile pek fark yokmuş arada zaten 3-4 fps oynuyor çok da farketmez bence. Siz niye bu kadar takıldınız ?

İnternetten almak istemiyorum pek sorun falan çıkarsa bizimkilerin ağzını kapatamam valla Ama 470 ile pek fark yokmuş arada zaten 3-4 fps oynuyor çok da farketmez bence. Siz niye bu kadar takıldınız ?
Takmamın sebebi aynı fiyata daha iyi (3-4 FPS'ten daha fazla) performans alabilmeniz. Yoksa RX470'de fazlasıyla işinizi görür. :)

Açıkçası bulabilsem haklısınız da :) 40₺ Falan oynuyor arasında vatanda yok nedense. Watt ve kalite olarak güç kaynağı yeterli değil mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı