3500 TL Oyun Sistemi Tavsiyesi

Maalesef 480'in 4 GB versiyonu vatanda yok anca 470'in 4 Gb olanını alabilirim internetten almayacağım. Veya Msi 1050 Ti 4 gb nasıldır ne onun Yerine alınabilir mi ?

Son düzenleme:
Çok çok özür daha yeniyim buralarda

Şöyle bir sistemde karara vardım. Yazdıklarınızı birleştirdim topladım sonuç bu.

Ekran Kartı : Sapphire RX 470 4 Gb
İşlemci : İntel Core i5 6500
Anakart : MSI B250M Bazooka
Bellek(Ram) : Corsair Vengeance Kırmızı 2x8
SSD : Corsair 120 Gb LE Serisi Sata
Harddisk : WD 3.5 Caviad Blue 1 Tb 7200rpm
Güç Kaynağı : Corsair Builder VS Serisi 550W
Kasa : Zalman Z3 Plus Mid ATX

Toplam Fiyat : 3.750 TL

Sizce nasıl olmuş ?

Son düzenleme:
İnternetten almak istemiyorum pek sorun falan çıkarsa bizimkilerin ağzını kapatamam valla Ama 470 ile pek fark yokmuş arada zaten 3-4 fps oynuyor çok da farketmez bence. Siz niye bu kadar takıldınız ?

İnternetten almak istemiyorum pek sorun falan çıkarsa bizimkilerin ağzını kapatamam valla Ama 470 ile pek fark yokmuş arada zaten 3-4 fps oynuyor çok da farketmez bence. Siz niye bu kadar takıldınız ?
Takmamın sebebi aynı fiyata daha iyi (3-4 FPS'ten daha fazla) performans alabilmeniz. Yoksa RX470'de fazlasıyla işinizi görür. :)

Açıkçası bulabilsem haklısınız da :) 40₺ Falan oynuyor arasında vatanda yok nedense. Watt ve kalite olarak güç kaynağı yeterli değil mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı