3500 TL oyun ve film için monitör önerisi

Bütçe
3500tl
Lenovo coil whine sorunuyla şu sıralar gündemde. Kaliteli ürün. Sadece bu sorun konuşuluyor.
Coil whine'dan herkes bahsediyor ancak bende böyle bir sorun olmadı discord üzerinden video atıp kanıtlayabilirim de. Benim düşündüğüm şey bazı çakallar sırf mesaj kasmak veya ilgi duyulabilmek için2 3 kişiden gördüğü sorunu ben kullanıyorum bu sorunu yaşıyorum diyor ama aslında kullanmıyorlar bile. 2 3 tanesine denk geldim öyle başka ürünlerde kullanıyorum deyip azıcık bile araştırmamış insanlar kanıt istesen kanıtları bile yok.

Bu arada sizin için söylemiyorum alınmayın sizinle ilgisi yok ben sadece etrafta gördüğüm bu gereksiz insanlardan bahsettim. Bu insanlar yüzünden çoğu kişi yanlış tercihlere düşüyor pişman oluyorlar bazı şeylerin de geri dönüşü olmuyor. Bu sorunu ben asla yaşamadım yaşamış kişiden de bi kanıt isterim bu sorunla ilgili bir video beklerim. 2 aydır kullandığım bir monitör PC'den gelen fan sesi dışında başka bir ses yok yani monitörden gram ses duymuyorum.

Coil Whine'dan herkes bahsediyor ancak bende böyle bir sorun olmadı Discord üzerinden video atıp kanıtlayabilirim de. Benim düşündüğüm şey bazı çakallar sırf mesaj kasmak veya ilgi duyulabilmek için2 3 kişiden gördüğü sorunu ben kullanıyorum bu sorunu yaşıyorum diyor ama aslında kullanmıyorlar bile. 2 3 tanesine denk geldim öyle başka ürünlerde kullanıyorum deyip azıcık bile araştırmamış insanlar kanıt istesen kanıtları bile yok.

Bu arada sizin için söylemiyorum alınmayın sizinle ilgisi yok ben sadece etrafta gördüğüm bu gereksiz insanlardan bahsettim.

Belki haklı olabilirsin. Ürün lekelemek için bazı vatandaşlar ezber konuşuyor.
Bunu bilemeyiz fakat. Sorun orada.
Bu yüzden yine bizim görevimiz alıp deneyenleri okuyup dinlemek. Sonrasında derleyip toparlayıp varsa var demek. Yoksa yok demek.
Alınmaz demiyoruz çünkü düşük bütçede f/p bandında. Kusurları hiçe sayamayız.

Belki haklı olabilirsin. Ürün lekelemek için bazı vatandaşlar ezber konuşuyor.
Bunu bilemeyiz fakat. Sorun orada.
Bu yüzden yine bizim görevimiz alıp deneyenleri okuyup dinlemek. Sonrasında derleyip toparlayıp varsa var demek. Yoksa yok demek.
Alınmaz demiyoruz çünkü düşük bütçede f/p bandında. Kusurları hiçe sayamayız.
Evet benim bütçem 4000 TL'ydi Dell alsam çok daha iyi olabilirdi ama 3600 TL'ye lenovo aldım Lenovo'nun Dell göre 1 2 tane artı yönü var monitörün ayaklarının gibi ve sağlamlık vb ama Dell daha iyiymiş ekran olarak öyle duydum.

Geri
Yukarı