3500 TL sistem toplama

O kasa ile PSU alınmaz.

Evet bende öyle düşündüm fakat bütçe az Power Boost almayın ama en ucuzu bu :( arkadaş fiyatı arttırabilse daha iyi kasalar varda.
Tek bir yerden istediğiniz için ancak şöyle bir şey yapabildim: R8Z3KR5M kodlu Özel Toplama Bilgisayar
AMD işlemci yapacaktım, ancak en düşük işlemci olarak Ryzen 3 3100 var. Bu yüzden Intel işlemci seçtim.
RX550 Yerine GTX 1060 yada GTX 1650 Alınabilir

VATANDAN TOPLADIM BU SISTEM NASIL OLUR HOCAM
Pentium g5400
MSI H310m anakart
Gskill 8gb 3000mgz ram
MSI radeon rx 550 2gb
Everest kasa
400W psu
1tb 7200RPM
60 hz 1080p monitör
Bu sistem oyunlar için ideal mıdır.Pubg,Call of duty,Resident evil tarzı oyunları oynuyorum.gta 6 çıkınca belki onu da oynarım.sistem 3700Tl civarında tuttu zar zor 200tl aştım.
Daha satın almadım alicam

Son düzenleme:
Vatan'dan topladım bu sıstem nasıl olur hocam.
Pentium G5400.
MSI H310M anakart.
G.Skill 8 GB 3000MGZ RAM.
MSI Radeon RX 550 2 GB.
Everest kasa.
400W PSU.
1TB 7200RPM.
60 Hz 1080P monitör.
Bu sistem oyunlar için ideal mıdır? PUBG, Call of Duty, Resident Evil tarzı oyunları oynuyorum. GTA 6 çıkınca belki onu da oynarım. Sistem 3700TL civarında tuttu zar zor 200TL aştım.
Daha satın almadım alacağım.

Berbat.
Aklınız varsa internetten alırsınız.
O sisteme 1000TL bile vermem.

Hocam ekran kartının FPS testini bırakıyorum buraya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fakat bu sistemle GTA 6 oynayamazsınız

O fiyata Vatan'dan en iyisi olarak bunu buldum. Vatan MediaMarkt hariç başka bir yerden alamam. Vatan'da o fiyata daha iyisi varsa yazabilir misin onu araştırıyorum. Vatan'ın kendi sitesi var oradan bakabilirsin.

Dostum kusura bakma ama başka yerden almak zorundasın.
Yoksa 3500TL'yi çöpe atacaksın.
O fiyata Vatan'dan en iyisi olarak bunu buldum. Vatan MediaMarkt hariç başka bir yerden alamam. Vatan'da o fiyata daha iyisi varsa yazabilir misin onu araştırıyorum. Vatan'ın kendi sitesi var oradan bakabilirsin.

Neden o iğrenç iki siteyi tercih ediyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı