3500 TL'lik Windows Key'i ile 20 TL'lik olanın arasında fark var mı?

Axecutioner

Femtopat
Daha fazla  
Söylemesi ayıp yeni laptop aldım tuzlu bir fiyata. Ama FreeDOS olduğu için işletim sistemi yok. Korean kurmak istemiyorum, 3500 liraya Windows 11 alacaktım key muhabbetini duydum 20 TL'ye orijinal falan dediler. İlla bir farkı vardır yoksa neden birisi 3500 diğeri 20 TL olsun. Farkı yoksa enayi gibi o kadar para vermek istemem, bilgilendirir misiniz ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylemesi ayıp yeni laptop aldım tuzlu bir fiyata. Ama FreeDOS olduğu için işletim sistemi yok. Korean kurmak istemiyorum, 3500 liraya Windows 11 alacaktım key muhabbetini duydum 20 TL'ye orijinal falan dediler. İlla bir farkı vardır yoksa neden birisi 3500 diğeri 20 TL olsun. Farkı yoksa enayi gibi o kadar para vermek istemem, bilgilendirir misiniz ne yapmalıyım?

Pek bir farkı yok. :)

Hicbir farki yok.
20TL'ligi bile almayin hatta. Deneme surumunde kalsin.

Ne kadar doğru emin deilim ama,3500tl lik windows yeni bir bilgisayarla veriliyor olabilir.

Çünki çoğu windows orjinal alırsan yanında pc de veriyordu.

3500 TL olan Retail yani birden fazla kullanabiliyorsunuz. Ucuz olanlar genelde OEM oluyor.
birden fazla kez kullanmak gibi bir niyetim yok, endişelendiğim nokta ucuz olanı alırsam driverlar güncelleme yapmaz falan. Anakart yanmasına kadar gidebilir diye düşünüyorum. Birde sanırım eski sistemlerden kalanlarmış ucuz olanlar, bilgin varsa aydınlatır mısın hocam

birden fazla kez kullanmak gibi bir niyetim yok, endişelendiğim nokta ucuz olanı alırsam driverlar güncelleme yapmaz falan. Anakart yanmasına kadar gidebilir diye düşünüyorum. Birde sanırım eski sistemlerden kalanlarmış ucuz olanlar, bilgin varsa aydınlatır mısın hocam
Abartmayın hocam, hiçbir şey olmaz. Windows normalde driverları güncelleyemiyor zaten, key ile alakası yok :D Anakart yanması falanda imkansız.

Geri
Yukarı