3500 TL'ye 144 Hz monitör öneri

Bütçe
3500
Bu arada bu ürününde şikayetler arasında ghosting olduğunu duymuştum ama tabii Samsung'a göre azdır özellikle ayarı yapıldığında. Aynı zamanda monitör renk ayarı istiyormuş sanırım rengini beğenmeyen çok.
Bu fiyat aralığında çok monitör kalmadı. G24-20 desen kronik coil whine sorunlu olduğu ortaya çıktı. 4000 TL altına adamakıllı monitör yok.

Bu fiyat aralığında çok monitör kalmadı. G24-20 desen kronik coil whine sorunlu olduğu ortaya çıktı. 4000 TL altına adamakıllı monitör yok.

Doğru ama coil whine performans iyi olduğunda affedilebiliyor ghost öyle değil renk tatmin etmezse oda aynı şekilde. Bu fiyata 2. el çok iyi gider. Samsung'un mesela tasarımı çok iyi renkleri daha iyi inceleme fırsatı bulmuştum ondan söylüyorum ama onda da rahatsızlık verebilecek derecede ghost vardı. Renk ayarı yapıldığında ASUS kullanılabilir oluyorsa o alınabilir ben VA panel önermeme taraftarıyım zorunlu olmadıkça ama mesela ürün şok marketlerde olmasaydı bu bütçeye zorunlu önerecektim.

Bu arada G3'ün yeni modeli çıktı onda çok fazla ghosting sorunu var mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Valla monitöre, kafamı sokuyorum hiçbir ses yok, sessizce çalışıyor tık yok. ki ses olsa bile performansı gayet iyi monitör, bunun kronik olduğunu düşünmüyorum ben, kronik sorunlu denilen bir kaç konu atabilirmisiniz?

Son düzenleme:
Valla monitöre, kafamı sokuyorum hiçbir ses yok, sessizce çalışıyor tık yok. ki ses olsa bile performansı gayet iyi monitör, bunun kronik olduğunu düşünmüyorum ben, kronik sorunlu denilen bir kaç konu atabilirmisiniz?
Ana başlık olarak bunlar var. Öneri isteyen kişilerin alt mesajlarında da vardı birkaç tane fakat şu an bulamadım. Tam olarak kronik değil fakat çoğu kişi artık özellikle MPRT açınca bilgisayardan ses geldiğini söylüyor.

Ana başlık olarak bunlar var. Öneri isteyen kişilerin alt mesajlarında da vardı birkaç tane fakat şu an bulamadım. Tam olarak kronik değil fakat çoğu kişi artık özellikle MPRT açınca bilgisayardan ses geldiğini söylüyor.
Açık bende de MPRT ama ses yok, kronik değil hocam bu

Yeni konular

Geri
Yukarı