3500 TL'ye 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
3500 (az miktarda aşabilir)
Logitech üzmez ama o kulaklık belki de işinizi görebilir. Bir konu atacağım ses kasma konusunda kulaklığa yapılacak ayar orada müzik için EQ programı tavsiyeside var onu uygulamayın çünkü EQ programı aktif olursa kulaklığın orijinal sesini kullanamazsın.

Kablosuzlara sıcak bakmıyorum ses kalitesine önem verdiğim için her türlü kablolu kullanıyorum. Şarj ve pil derdi sesten kesilmeler gibi durumlar beni bozuyor. Burada kulaklığı seçmek çok önemli Wireless'ta bunu yapmak mümkün mü bilmiyorum.

Yahu paylaşma şu makaleyi artık, kulaklıklar hakkında gram bilgin olmadığı makaleden belli oluyor. Sadece makalende katıldığım tek şey fxsound iyi bir uygulama. Uygulamayın bu ayarları, V2 alacaksanız şuradaki ayarlar iyidir. Rehber: Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları sound normalization kapatın, bass seviyorsanız bass Boost 100'e yükseltin ve 16KHz bandını 5 yapın.

Yahu paylaşma şu makaleyi artık, kulaklıklar hakkında gram bilgin olmadığı makaleden belli oluyor. Sadece makalende katıldığım tek şey fxsound iyi bir uygulama. Uygulamayın bu ayarları, V2 alacaksanız şuradaki ayarlar iyidir. Rehber: Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları sound normalization kapatın, bass seviyorsanız bass Boost 100'e yükseltin ve 16KHz bandını 5 yapın.

Ses kasma konusunda senden kat ve kat iyi bilgiye sahibim insanları engellemeyi bırak 😡

Değilsin kardeşim benim, ses kasma olarak da gayet berbat bir EQ.

Bak buradan belli, benim yazdıklarımı düzgün okumadığın ayrıntılara hiç dikkat etmiyorsun. 🙂 1.si orada müzik için EQ ayarları değil bak dikkat et EQ programı tavsiyesi vermişim. 2. si ise ses kasarken EQ kullandığımı kim söyledi ki sana? 🤣 EQ falan kullanmıyorum, profesyonel ses kasıyorum 😉 sesler tertemiz karışma durumu yok o konuyu dikkatli bir şekilde bir daha oku. Yazılım kullanmadan yapacaksın o ayarları ve her kulaklıkta mümkün değil o ses. Wireless'ta denemişti bazıları ama istediğimiz şeye ulaşamadık mümkünse eğer bu güzel haber olur. Ben de isterim onlar faydalansın diye.

Bak buradan belli benim yazdıklarımı düzgün okumadığın ayrıntılara hiç dikkat etmiyorsun 🙂 1.si orada müzik için EQ ayarları değil bak dikkat et EQ programı tavsiyesi vermişim. 2.si ise ses kasarken EQ kullandığımı kim söylediki sana 🤣 EQ falan kullanmıyorum, profesyonel ses kasıyorum 😉 sesler tertemiz karışma durumu yok o konuyu dikkatli bir şekilde bir daha oku yazılım kullanmadan yapacaksın o ayarları ve her kulaklıkta mümkün değil o ses, Wireless'ta denemişti bazıları ama istediğimiz şeye ulaşamadık mümkünse eğer bu güzel haber olur bende isterim onlar faydalansın diye.

Kendinle çelişiyorsun, EQ tavsiyesi vermedim diyorsun ama zaten başlık EQ tavsiyesi.

Kendinle çelişiyorsun, EQ tavsiyesi vermedim diyorsun ama zaten başlık EQ tavsiyesi.

Hayır anlamadınız dediğimi hâlâ, EQ tavsiyesi verdim ama ayarları için söylemedim. Bunu atıyorum apo EQ programı fxsound EQ programı bunun gibi düşün ben Fxsound'u önerdim EQ tavsiyesi derken onu kastettim :) Kendimle çelişmiyorum bu yüzden. Ses kasarken de EQ falan kullanmıyorum dediğim gibi oradaki yazılanları fxsound olmadan kullanıyorum hepsi bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır anlamadınız dediğimi hâlâ, EQ tavsiyesi verdim ama ayarları için söylemedim. Bunu atıyorum apo EQ programı fxsound EQ programı bunun gibi düşün ben Fxsound'u önerdim EQ tavsiyesi derken onu kastettim :) Kendimle çelişmiyorum bu yüzden. Ses kasarken de EQ falan kullanmıyorum dediğim gibi oradaki yazılanları fxsound olmadan kullanıyorum hepsi bu.

Dediğin hiçbir şey anlaşılmıyor ki dostum, Türkçeyi katlediyorsun.

Dediğin hiçbir şey anlaşılmıyor ki dostum, Türkçeyi katlediyorsun.

O dediğine katılıyorum Türkçem iyi değil pek biraz da eringeçliğimden aslında, zaten EQ ayarları konusundada pek iyi değilim ama kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum müzik dinleyeceğim zaman, çoğunlukla kulaklığı müzik dinleyeceğim zaman orijinal kendi sesiyle dinliyorum. O hali bile yeterli geliyor seslerin nereden geldiği belirginde oluyor soldan vuruyorsa soldan öndense ön sağ ise sağdan geliyor keyifli oluyor benim için :)

Hocam Corsair'ın nesi var bahsedebilir misiniz?

Mikrofonuna yanlışlıkla dokunduğumda patlıyor ses derecesini istediğim gibi ayarlayamıyorum kulaklıktan bazı ses derecelerinde sağ sol ses vermiyor dışarıdan çok ses alıyor bilgisayar sesini mikrofona veriyor yüksek seste bir şey açamıyorum arkadaşlarımla sesteyken.

Geri
Yukarı