3500 TL'ye Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Yigityildizhan

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Yeni bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremedim. İlk başlarda Monster düşünürken şimdi Lenovo Y50-70 düşünmeye başladım. Bu fiyat aralığında, bana oyunları kasmadan oynatabilecek bir model önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim monster laptoplara bak, msı sakın alma marka değerine veriliyor o para bence. Arkadaşım 2700 TL'ye üstte belirtilen laptopla aynı özellikte laptop aldı sadece 8 gb ram o da yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BABA MSI'ın sadece markasına değil, kalitesine, SteelSeries klavyesine, Killer Network'üne, daha dayanıklı bileşenlerine, mühendisliğine, yazılım desteğine ve çok daha geniş servis ağına veriyorsun o farkı. Yorum yapmadan önce biraz araştırma yap.

Ben aradaki fiyat farkı var diye söyledim kardeş, MSI dandik demedim ama aynı özellikte olupta 800-900 TL vermek ister mi bilmem arkadaş.

2700 TL para verip bozulma ihtimali daha fazla olan bir ürün alacağına, daha dayanıklı ve daha kaliteli bileşenlere sahip MSI için o 800 TL fiyat farkı eğer bütçe varsa gözü kapalı verilir. Monster'ın ne yazılım desteği var, ne MSI kadar kaliteli ve oyunculara yönelik bileşenleri var ne de geniş bir servis ağı var. MSI ise bu konuların hepsinde çok iyi durumda.

İyi günler arkadaşlar. Yeni bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremedim. İlk başlarda Monster düşünürken şimdi Lenovo Y50-70 düşünmeye başladım. Bu fiyat aralığında, bana oyunları kasmadan oynatabilecek bir model önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim :)
Arkadaşım Lenovo Y50-70 ile aynı bilgisayar Mosterde 2500(ram hariç)... Lenovo mosterden daha iyi bir marka değil bence. MSI falan olsa neyse derim... Monsterda yazılım desteği var, ayrıca kasası zaten MSI.
Y50 fiyatına TULPAR T5 V1.1.1 15.6" bunu al çok daya iyi performans alırsın(GTX870M) ve hatta şuan ben alsam 3600e yeni nesil GTX970m li TULPAR T5 V4.1 15.6" alırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı