Getmobil'den telefon alınır mı?

Bütçe
16000
Haklısınız tabii bütçeyi zaten arttırmaya çalışacağım 12 almakk daha iyi olacak. Umarım bulabilirm iyi bir 2. el Sahibinden'de yurt dışı var çoğunlukla nasıl TR cihaz bulacağım ya ikinci el olmasına rağmen saçma fiyatlarda olanlar var ortası yok.

Sarı siteden arayın temiz bulursunuz. 3U Tools programı ile de PC'ye bağlayıp kontrol edebilirsiniz değişen var mı diye. Exper gibi her şeyi gösteriyor. Yenilenmiş alınmaz üstte arkadaşlar açıklamış sebebi.

Sarı siteden arayın temiz bulursunuz. 3U Tools programı ile de PC'ye bağlayıp kontrol edebilirsiniz değişen var mı diye. Exper gibi her şeyi gösteriyor. Yenilenmiş alınmaz üstte arkadaşlar açıklamış sebebi.

Yenilenmiş telefonda hak veriyorum evet sadece 2. elde değişen var mı öğrenmesi zor diye bildiğim için diyordum. Yenilenmiş çok parçası değişmeyen bir şey alırsam en azından belirili süre iade süremde olur sorun çıkarsa iade veririm ddiye düşünüyordum. Ama gerçekten bu dediğinz oluyorsa ve alt vidalardan anlasılacak durumdaysa cihaz elime geçtinde program ile bakıp internette bakılması gerekenleri araştırıp bakıp alırım en iyisi. Sahibinden'de en kolay TR cihaz nasıl bulurum çoğu yurt dışı TR dedikleride saçma sapan fiyatlar verenler var denk gelmedim normal olana.

Elden alırsamda ddediğiniz işlemi yapamam ama Esenler'de oturdum için telefoncu çok temiz 2. el bulursam sahibinden ile uğraşmadan alıp bakabilirim.

Elden alırsan da yaparsınız ufak bir laptop götürerek. Malına güvenen baktırır. Telefoncular da kabul eder güveniyorsa.

Yenilenmiş telefon konusunda fazla bir ön yargı olduğunu düşünüyorum.

Onu bende düşündüğüm için 2 tane konum var ama bir yandanda haklılar. İki şekilde farklı avantajları var ama benim fikrim ve yapmayı düşündüm şey temiz güzel bir cihaz bulamazsam yenilenmiş telefonda şansımı deneyeceğim. Zaten iade süreci ve garanti olayı da olması iyi oluyor eğer değişeni olmayan abartı bir şey denk gelmezse kullanıma devam ederim.

Haklısınız tabii bütçeyi zaten arttırmaya çalışacağım 12 almakk daha iyi olacak. Umarım bulabilirm iyi bir 2. el Sahibinden'de yurt dışı var çoğunlukla nasıl TR cihaz bulacağım ya ikinci el olmasına rağmen saçma fiyatlarda olanlar var ortası yok.

iPhone 12'yi işaretleyip azalan fiyatla sıralama dediğinizde TR cihazları çıkıyor. Yurt dışılar altta kalıyor. Oradan fiyatı düşüre düşüre aşağılara kadar sahibindeni tarayın derim.

iPhone 12'yi işaretleyip azalan fiyatla sıralama dediğinizde TR cihazları çıkıyor. Yurt dışılar altta kalıyor. Oradan fiyatı düşüre düşüre aşağılara kadar sahibindeni tarayın derim.

En düşükten en yükseğe yapıp belirli fiyat girdim o sekil bakıyorum. Dedin türlü bakınca 2. el kategorisi olsa bile sıfıra yakın fiyat yazanlar var o yüzden böyle bakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı