35000TL bilgisayar toplama

Bütçe
39000

Forse

Hectopat
Makaleler
2
En fazla 35000, 39000TL bütçem var. Genel olarak beyaz ve Corsair bir sistem toplamak istiyorum. Ekran kartı olarak istediğinizi önerebilirsiniz stok yok diye başka ekran kartlarını önermenize gerek yok. Stok geldiği zaman alabilirim. Şimdiden yorumlar, öneriler için teşekkür ederim.

En fazla 35000, 39000TL bütçem var. Genel olarak beyaz ve Corsair bir sistem toplamak istiyorum. Ekran kartı olarak istediğinizi önerebilirsiniz stok yok diye başka ekran kartlarını önermenize gerek yok. Stok geldiği zaman alabilirim. Şimdiden yorumlar, öneriler için teşekkür ederim.
Hocam stoklar gelince ve düzelince fiyatlar değişir o zaman daha güçlü bir sistem toplayabiliriz.

Intel i9-11900F Sekiz Çekirdek 2.50 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

12-13.000TL arası.

Ekran kartı stok gelince.

Intel i9-11900F Sekiz Çekirdek 2.50 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

12-13.000TL arası.

Ekran kartı stok gelince.
Hocam Corsair H100i düşünüyordum o da olabilir mi Sıvı soğutma için?

Fiyatlar uçtu. Toplayabileceğim en iyi sistemi toplamaya çalıştım.

Ya da RX6900XT alınabilir @EnderTR52 hocamın dediği gibi. Daha iyi bir seçim olacaktır.

Son düzenleme:
Ekran kartları yok zaten, biliyorsunuzdur.

Ekran kartı stoklarını bekleyeceğim hocam onun için pek sıkıntı yok.

Ekran kartı stoklarını bekleyeceğim hocam onun için pek sıkıntı yok.
Tamam hocam. Yoksa bu bütçede alınabilecek en iyi sistem. Kasa öneremedim. Doğru düzgün kasa bulamadım.

Geri
Yukarı