3500TL 240Hz monitör tavsiye

Asus Vg259qm 24.5" 1 Ms 280 Hz (hdmi+display) Gsync Full Hd Ips Gaming Monitör

Bu monitörü düşünüyorum önerir misiniz? Başka tavsiyeniz varsa bekliyorum.
Bütçe 3500TL Max.
Panel fark etmez.
Renk skalası olarak attığım ekran çok daha iyi ve attığınız ekran overclock yapılınca 280 Hz oluyor bu yüzden sağlıklı olarak kullanabileceğinizi düşünmüyorum sorun çıkartabilir.

Ayrıca, attığınız monitöre ben de baktım. Pek sağlam bir duruşu yoktu.

HDR destekli alınır o fiyatta.
Pardon bütçe 3500.

Bahsedilen monitörü kullanıyorum sıkıntı yaşamadım. Amazon'da 2600'e satıldı yalnız haberiniz olsun.

G-Sync ve FreeSync önemli değil ise. Zowie XL2546 öneririm. Rekabetçi oyunlar için çok iyi etkiler yaratıyor.

VG259QM modeli gerçekten çok iyi bir panel. Fastıps yani GTG 1ms, paneli gidip açığını görür iseniz renk gamutunun ve panelin ne kadar iyi olduğunu göreceksiniz.

Ne kadar Fast IPS olduğu söylense de sürekli 1ms veremiyor, 4ms civarları demek daha uygun. Tabii yine bir IPS monitöre göre iyi değerler. Detaylı incelemeleri var 27 Inc olanının panel aynı panel zaten. "Hard try" tabiriyle rekabetçi oynamak gibi bir amaç yoksa alınabilir bir monitör. Zaten o tarz oynayan kişilere IPS tavsiyesi yapmak tamamıyla yanlış. TN alınmalı. Eğer sırf 240Hz beni rekabetçi oyunlarda uçurur gibi bir düşüncesi varsa konu sahibinin yanlış tercih yapacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı