350TL %60 klavye önerisi

Bütçe
300,350

kirpikuclari

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar öncelikle Blue Switch %60 klavye almak istiyorum 300-350 TL bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum. AliExpress olur, Banggood olur TR'den farklı bir site olur sadece %60 klavye istiyorum tkl değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

MK61 alın ama Türkiye direkt posta seçerseniz gümrüğe takılmaz.

Kuponlarla mı? Kuponlarlarla 330 civarı tutması lazım.
1614162633916.png

Nakliye Sigortası ve Tarife sigortası nedir ? Bunları işaretleyince fiyat artıyor :)

Nakliye Sigortası ve Tarife sigortası nedir ?
Banggood Nakliye Sigortası Nedir ?

Sepette ürünlerimizi ekledikten sonra ödeme düğmesine bastığımızda önümüze gelen ekranda iki adet paket bulunmaktadır. Bunlardan birisi nakliye sigortası diğeri ise sigorta paketi(vergi sigortasi)dır.

Nakliye sigortası ürünlerimizin kırılması, kaybolması gibi kargonun mesuliyeti olan sorunların oluşması durumunda yeniden ürün gönderimi veyahut tam para iadesi almamıza yarayan bir seçenektir.

Banggood Nakliye Sigortası Nedir ?

Sepette ürünlerimizi ekledikten sonra ödeme düğmesine bastığımızda önümüze gelen ekranda iki adet paket bulunmaktadır. Bunlardan birisi nakliye sigortası diğeri ise sigorta paketi(vergi sigortasi)dır.

Nakliye sigortası ürünlerimizin kırılması, kaybolması gibi kargonun mesuliyeti olan sorunların oluşması durumunda yeniden ürün gönderimi veyahut tam para iadesi almamıza yarayan bir seçenektir.
Sizce ek para ödemeye gerek var mı ?

Geri
Yukarı