350TL kasa önerisi

StarC

Centipat
Merhaba benim kullanmakta olduğum bir sistemim var ve bu sistemdeki kasa biraz hasar gördü. 2 fanı önceden kendi kendini kırıldı bilgisayar çalışırken bayağı bir zamandır idare ediyorum. Ama değiştirmeye karar verdim şöyle güzel bir camlı kasa önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Şu an kullandığım kasa: Power Boost Deluxe serisi VK-G1011S USB 3.0 midtower kasa.

Bütçe Max 350 azcık oynamalar olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

RGB çok istiyorsanız.

Veya:

RGB olmasa da olur diyorsanız.
Bu kasanın 5 fanı var. Aerocool'un ise 3.

Game Booster önermiyoruz.

Tüh yine Gamebooster Fanları Einstein (!)'ları kızdırdık.

RGB çok istiyorsanız.

Veya:

RGB olmasa da olur diyorsanız.
Bu kasanın 5 fanı var. Aerocool'un ise 3.

Game Booster önermiyoruz.

Tüh yine Gamebooster Fanları Einstein (!)'ları kızdırdık.

Keşke kendi eleştirinizi kendinize saklasaydınız.
Game Booster önerilemez diye bir kural mı var forumda ?

Game Booster önerilemez diye bir kural mı var forumda?

1) :D?

2) Game Booster önerilemez diye bir kural yok forumda ancak yaptıkları ürünler iyi değil. Kötü ürün önermekte bence bir nevi yanlış bilgilendirme.

1) :D?

2) Game Booster önerilemez diye bir kural yok forumda ancak yaptıkları ürünler iyi değil. Kötü ürün önermekte bence bir nevi yanlış bilgilendirme.

Kasanın yorumlarını okudum ve memnun kullanıcıları olduğu için önerdim. Ayrıca 350 TL bandında ne bekliyorsunuz öğrenebilir miyim ?

Game Booster önerilemez diye bir kural mı var forumda ?
Forumda kullancıların tecrübelerinden pek memnun olmadığı için genellikle o tarz markaları önermiyorlar. Görüş belirtmek serbest istediğini söyleyebilir bu konuda hiç kimseyi yargılayamazsınız.
Bence Zalman I3 tercih edin. Alternatif olarak bunu önerdim.

Kasanın yorumlarını okudum ve memnun kullanıcıları olduğu için önerdim. Ayrıca 350 TL bandında ne bekliyorsunuz öğrenebilir miyim?

350TL bütçe ile sizin attığınız çöp leğen zımbırtısından daha iyi kasalar var. Benim attığım kasalar kat ve kat daha iyi. Kullanıcılar yorumlarını ürünü ilk aldıklarında yaparlar bu da uzun kullanım değildir.

Geri
Yukarı