350TL kasa önerisi

Sharkoon RGB Flow ARGB USB 3.0 Temperli Cam ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com Sadece LED şerit bulunuyor ama kaliteli bir üründür.

DarkFlash Pollux USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Fanları sabit renk, değişkenliği ne yazık ki yok.

GameBooster GB-L06B RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Bu ürün diğerlerine göre daha iyi. Fan yapısı olarak güzel, hava akışı da üst düzey.

@Spilner @stevesm1221 arkadaşlar ile attığım modeller aynı, kusura bakmayın göremedim. Benim kendi önerdiğim tek Gamebooster olmuş oldu. Size de, kendi adıma teşekkür ederim :) İyi forumlar.

İstediğiniz özelliklerde en uygun olarak bu var.
Eğer biraz beklerseniz en geç 1 haftaya bu kasanın inceleme konusunu açacağım, henüz ulaşmadı elime. Hava akışı, malzeme kalitesi gibi şeyleri test edeceğim.

Peki sizce sinerji güvenilir bir site mi? Yani daha önceden hiç alışveriş deneyiminiz vs. oldu mu?

@ismetK0
Evet güvenilir sitedir. Önceden bayağı alışveriş yapmışlığım var. İlk alışverişim 1600 AF idi ve çok ilgililerdi, o zamandan beri bu siteyi öneriyorum herkese. En az şikayeti olan firmalardan biri. Kasayı da oradan sipariş ettim.
Kendi önerdiğim tek Gamebooster olmuş oldu.
Kasa güzel duruyor, malzeme kalitesini merak ettim şimdi. 🤔🤔
Fanları sabit renk, değişkenliği ne yazık ki yok.
Bundan haberim var evet, rakiplerine göre eksi bir yanı.

Forumda kullanma şansı olan bir kişi "Fanları güzel, hava akışı iyi ve malzeme kalitesi de yeterli düzeyde" demişti. Mesajı bulursam eklerim.
Ben şahsen kasa ararken başında Game Booster, Game Power, Rampage gibi markalar görünce gerisini okumuyordum bile. :D Zaten bu kasadan önce Redsky almıştım başıma gelmeyen olay kalmamıştı. :D Ondan sonra vazgeçtim böyle markalara bakmaktan. :D

@ismetK0
Evet güvenilir sitedir. Önceden bayağı alışveriş yapmışlığım var. İlk alışverişim 1600 AF idi ve çok ilgililerdi, o zamandan beri bu siteyi öneriyorum herkese. En az şikayeti olan firmalardan biri. Kasayı da oradan sipariş ettim.

Kasa güzel duruyor, malzeme kalitesini merak ettim şimdi. 🤔🤔

Bundan haberim var evet, rakiplerine göre eksi bir yanı.

Aslında gösteriş kadar fanın işlevide benim için bir o kadar önemli.Haftaya paylaşacağınız konuyu merakla bekliyor olacağım eğer öneriyorum derseniz almayı planlıyorum. Sağolun şimdiden...

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı