350TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan CanK26
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 735
Bütçe
350-380
Şu ana kadar ben hariç yaşayan birini görmedim. Kronik bir sorun değil yani. Üst seviye Razer ve Corsair klavyelerde de karşılaşma ihtimali varmış.

Tamam o zaman teşekkürler. Ayrıca bir sorum daha olacakta kaç günde geldi size klavye?

Peki siz memnun musunuz klavyeden?
Işıklandırması, Brown Switch'in hissiyatı, puding keycapler falan beni çok memnun etti. Şansıma yay sesi çıktı onu da lube işlemiyle çözeceğim bir aksilik çıkmazsa. Yazılımı da çıkacakmış diye duydum. Benim için bir eksi değil fakat sizin için önemli olabilir diye belirtmek istedim.

Işıklandırması, Brown Switch'in hissiyatı, puding keycapler falan beni çok memnun etti. Şansıma yay sesi çıktı onu da lube işlemiyle çözeceğim bir aksilik çıkmazsa. Yazılımı da çıkacakmış diye duydum. Benim için bir eksi değil fakat sizin için önemli olabilir diye belirtmek istedim.

Banada bayağı güzel gözüktü de siyah versiyonunu pek beğenmedim beyaz tuşarın sadece üstüne siyah boyatılmış gibi devamı hala beyaz tuşların.

Bana da bayağı güzel gözüktü de siyah versiyonunu pek beğenmedim beyaz tuşların sadece üstüne siyah boyatılmış gibi devamı hala beyaz tuşların.
Ben de şu anki aklım olsa beyaz olanını alırdım. Mouse ile uyumlu olduğu için siyah ta pek pişman etmedi. Şimdiden klavyeniz hayırlı olsun.

Ben de şu anki aklım olsa beyaz olanını alırdım. Mouse ile uyumlu olduğu için pek pişman etmedi. Şimdiden klavyeniz hayırlı olsun.

Sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkürler. İyi günler.
Ben de şu anki aklım olsa beyaz olanını alırdım. Mouse ile uyumlu olduğu için siyah ta pek pişman etmedi. Şimdiden klavyeniz hayırlı olsun.

Bu klavye hakkında ne düşünüyorsunuz siyah renklisinde brown veye Red Switch kargo ve vergi dahil 448 TL'ye geliyor? Kupon ile

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı