35Mbps modem önerisi

£renn

Hectopat
Yer
Bursa
TurkNet 35Mbps 5upload internet kullanıyorum. Bugün elektrikler gitti geldi ve modem tahminimce yandı ışıkları yanıp sönüyor açılmıyor. ASUS AC51 modem vardı yeni modem alacağım hangi marka önerirsiniz? (bütçe maksimum 450TL)

Modemi resetlemeyi denediniz mi? Altında veya arkasında iğne deliği kadar bir boşluk olur genellikle üzerinde "reset" yazar. Modem açıkken bir iğne yardımıyla oraya 15 saniye boyunca basın ardından bırakın modem kendini resetliyecektir.

TurkNet 35Mbps 5upload internet kullanıyorum. Bugün elektrikler gitti geldi ve modem tahminimce yandı ışıkları yanıp sönüyor açılmıyor. ASUS AC51 modem vardı yeni modem alacağım hangi marka önerirsiniz? (bütçe maksimum 450TL)

Bütçeni biraz arttırıp bu modemi almanı öneririm 500 TL üzeri alışverişlerde Hepsiburada 50 TL indirim yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı