36 bin TL laptop önerisi

Hocam ben MSI GF63 Thin RTX4050'li cihazı kullanıyorum gayet iş görüyor birçok insan 45W oldugu için ve tek fanlı oldugu için direk alınmaz diyor bana göre gayet güzel cihaz Turbo Boost'u kapattıgımda GTA 5'i cok yüksek ayarlarda 90-100FPS'lerde rahat şekilde oynadım hatta 10dk önce bitirdim.

Klavye tarafı metal oldugu için klavye tarafında ısınma oluyor ama beni rahatsız edecek bir ısınma olmadı bu arada Turbo Boost kapalıyken maximum 77 derece gördüm oda Watch Dogs 2 oynarken anlık oldu sonra 69-72 arasına düştü.

Ekran kartı Max-Q, kasası kalitesiz, soğutması kötü...

Hocam zaten bu fiyat bandında son model ekran kartlı bir laptop aldıgında illaki ısınma olacak ve kasası diğer bu fiyat bandındaki laptoplara göre gayet iyi. Ekran kartı W si düşük evet o bir dezavantaj ama eğer her oyunu ultrada oynama gibi bir takıntısı yoksa gayet işini görür.

Hocam zaten bu fiyat bandında son model ekran kartlı bir laptop aldıgında illaki ısınma olacak ve kasası diğer bu fiyat bandındaki laptoplara göre gayet iyi. Ekran kartı W si düşük evet o bir dezavantaj ama eğer her oyunu ultrada oynama gibi bir takıntısı yoksa gayet işini görür.
Bir cihaza bu kadar para veriyorsam düşük ayarda oynamam.Aynı fiyat bandında daha iyi muadilleri varken alınmaz.Markaya para vermeyin.

Bir cihaza bu kadar para veriyorsam düşük ayarda oynamam. Aynı fiyat bandında daha iyi muadilleri varken alınmaz. Markaya para vermeyin.

Hocam zaten en düşük ayarlarda oynamaz Ultra yerine cok yüksek veya yüksekde oynar fiyatlar konusundada aynı bu laptop 1 hafta önce 30k dı şu an 36k olmuş fiyatı biraz abartı olmuş o konuda maalesef kimsenin yapabileceği bir şey yok eğer daha zam gelmemiş başka markalar varsa oralarada bakabilir.

Geri
Yukarı