3600-4300 TL arası oyun amaçlı laptop önerisi

Bende MSI GE62 6QD-405XTR Apache Pro var. 2 ay oldu alalı. Dayz, CS GO, Witcher 2 , Witcher 3 ve Dishonored oynadım. Hepsinde de beni memnun etti açıkçası. Laptopla ilgili tek bir sıkıntı var. Zaten kullanıcıları da bu konudan çok şikayetçiler. Makinenin sol alt kısmında fazla ısınma oluyor ama nedeni işlemci ya da ekran kartı değil.

Bende MSI GE62 6QD-405XTR Apache Pro var. 2 ay oldu alalı. Dayz, CS GO, Witcher 2 , Witcher 3 ve Dishonored oynadım. Hepsinde de beni memnun etti açıkçası. Laptopla ilgili tek bir sıkıntı var. Zaten kullanıcıları da bu konudan çok şikayetçiler. Makinenin sol alt kısmında fazla ısınma oluyor ama nedeni işlemci ya da ekran kartı değil.

Hangi siteden aldınız bilgisayarı ?

Bu sanalmarketim'e nasıl güveniyorsunuz bana hiç güven vermedi sitesi. Sanki parayı alıp laptopu vermeyecekmiş havası var :D garanti konusunda ne durumda bu firma? Hala tam karar verebilmiş değilim. Tekrar mükemmel üçlü arasında gidip geliyorum :D

Çok teşekkürler karar verdiğimde dediklerinizi yapıcam. Şimdi de bir arkadaş aklıma sistem toplama olayını soktu. Hala fikirlerinize açığım. Kullanan arkadaşlar kendi laptoplarını tavsiye edebilir veya kötüleyebilirler :D şimdiden teşekkürler

Şöyle bir şey yaptı arkadaş ekran dahil 4800 tl. Önerilerinizi alabilir miyim? Şöyle yapsan daha iyi olur dediğiniz bir şey varsa yazar mısınız başlığa. Şimdiden teşekkürler. https://www.technopat.net/sosyal/ko...el-i5-6400-gtx-1070-ve-monitoer-dahil.372876/

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı