3600 boşta 60 derecelerde

1623363858546.png

Bende aynı işlemciyi kullanıyorum, stok fan ile fazla ısınabiliyor, BIOS üzerinden CPB'yi kapatmalısınız, o açık olduğu zaman otomatik overclock yapıyor ve fazla ısınabiliyor.

Büyük ihtimalle ya fazla ya da saçma bir şekilde sürdünüz. Fazla sürmek iyi değil daha sıcak yapıyor. Saçma bir şekilde sürüpte bir yerinde boşluk kaldıysa yine sıcak olur. Birde fan yerine oturmamış olabilir kontrol edin.

Macun yerine direk arabalarda kullanılan direk macunu sürdü galiba bu sıcaklık ne stok fanın orijinal macununu kullanıyorum 3400G'de Forza 4 orta ayarlarda bu kadar ısınmıyor.

Bende de öyle değildi macun değiştim bir işten dolayı sonra böyle oldu anlamadım gitti. Tekrar macun önerisi alacağım galiba. Ama arkadaşın kartta bende aynı macunu sürdüm oyunda bile 60 geçmedi çok sevindim sonra ben sürünce boşta 60'larda geziyor.
Büyük ihtimalle ya fazla ya da saçma bir şekilde sürdünüz. Fazla sürmek iyi değil daha sıcak yapıyor. Saçma bir şekilde sürüpte bir yerinde boşluk kaldıysa yine sıcak olur. Birde fan yerine oturmamış olabilir kontrol edin.
Yarın bakacağım artık 5 nokta metodu yaptım yarın tekrar kontrol edeyim artık.

Eki Görüntüle 1063813

90 görünce bıraktım stresi.
Hocam, stok fanın içini açın. Termal macun tam yayılmadıysa veya fazla yaydıysanız onu yayın, gerektiği kadar sürün. Stok fanın yerine oturduğundan da tam emin olun. Eğer olmazsa Snowman M200 gibi uygun fiyatlı fiyat performans bir ürün alabilirsiniz. İçinden termal macun da çıkıyor. 70 TL civarlarındaydı.

Bende de öyle değildi macun değiştim bir işten dolayı sonra böyle oldu anlamadım gitti. Tekrar macun önerisi alacağım galiba. Ama arkadaşın kartta bende aynı macunu sürdüm oyunda bile 60 geçmedi çok sevindim sonra ben sürünce boşta 60'larda geziyor.

MX-4 ama orijinalini alın çakmayı alırsanız direk dediğim macunu sürersiniz.

Hocam, stok fanın içini açın. Termal macun tam yayılmadıysa veya fazla yaydıysanız onu yayın, gerektiği kadar sürün. Stok fanın yerine oturduğundan da tam emin olun. Eğer olmazsa Snowman M200 gibi uygun fiyatlı fiyat performans bir ürün alabilirsiniz. 70 TL civarlarındaydı.
Onu çok sordum aman alma diyorlar falan bende bilemedim zaten sıcak bir şehirdeyiz almam gerekiyor ama işe girdim maaş işi olursa https://www.hepsiburada.com/id-cooling-se-224-xt-black-islemci-sogutucu-p-HBV00000YI0S7 bunu düşünmekteyim.

Geri
Yukarı