3600X + RX 5700 XT vs 3600 + RTX 2070

Saf performans olarak 5700XT daha iyi, ben RT sevmiyorum ki gelişince aranması gereken bir teknoloji daha çok yolu var.

Monitörde sorun yaşayan sayısı fazla ve G-Sync Compatiable mı bilmiyorum. Bunlar tamamen şans umarım sende patlamaz.
Arkadaşın belirttiği durum devam ediyorsa Amazon'dan alınmalı.

Şu an karar verdiğim sistem bu. Bios'u USB ile update edeceğim artık. Vatandan vs diğer yerlerden hazır alınca taksitte neredeyse 1,5 - 2 bin vade koyuyorlar. RTX 2060S alıp +500 fazla verip bir de Monitörü riske atmayayım diyorum. Amazonda kargo 1-3 ay arası görünüyor. Neweggde de stok yok.

Şu an karar verdiğim sistem bu. Bios'u USB ile update edeceğim artık. Vatandan vs diğer yerlerden hazır alınca taksitte neredeyse 1,5 - 2 bin vade koyuyorlar. RTX 2060S alıp +500 fazla verip bir de Monitörü riske atmayayım diyorum. Amazonda kargo 1-3 ay arası görünüyor. Neweggde de stok yok.
Kesin olsun diye geniş aralık veriliyor, Amazon yetkilisiyle bi görüş.

Yeni çıkan ürün olduğu için öyle yazıyor. "Genellikle" diyor zaten alan kaç kişi de sanki 1-3 ay içinde kargolanmış olsun 1 haftası olmayan ürün. Bence 1 ay max.elinizde olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı