360mm AiO tavsiyesi

Hocam aldınız mı acaba? Aldıysanız deneyimlerinizi paylasabilirmisiniz,bende de 5800x var,kasamda Corsair carbide spec delta serisi ...su anda corsair 2500 civarında,msi mag var 2000 civarında

Aynı kasadan kullanıyorum. Arctic’i sığdıramadım o yüzden iade edip Corsair satın aldım dostum. Radyatör kalınlığı diğerlerine göre fazla. Fanlar da eklenince sığmıyor. İyice araştırmanı öneririm. Kullananlar sanırım fanları yukarıya takıyorlardı.

Corsair iCUE H150i Elite Capellix CW-9060051-WW 2400 hepsiburadada siz bundan mi aldınız,kasanin resmini cekip atma sansiniz varmi nasil konumlandirdiniz,ne kadar yer kaplıyor görmek için, ısınma problemi ortadan kalktimi mesela

Öneriler gelmiş, kasaya sığarsa Arctic LF II 360 en iyileri. Lian Li Galahad 360 da üst seviye.

Corsair iCUE H150i Elite Capellix CW-9060051-WW 2400 hepsiburadada siz bundan mi aldınız,kasanin resmini cekip atma sansiniz varmi nasil konumlandirdiniz,ne kadar yer kaplıyor görmek için, ısınma problemi ortadan kalktimi mesela
Benim işlemcim 5600X, o yüzden H100i Elite Capellix satın aldım Amazon’dan. Gayet yeterli bir soğutucu benim için.

Hocam aldınız mı acaba?
Bugün Arctic 360mm almak için çıktım ama nereye sorsam stok yok dediler daha soğutucu alamadım.
Ayrıca hayırlı olsun hocam.
Teşekkürler hocam.
Arctic daha performanslı yanlış bilmiyorsam.
Corsair işin biraz ışıklı mışıklı kısmında.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam Arctic 360mm almaya karar verdim ama stok bulamıyorum.
Aynı kasadan kullanıyorum. Arctic’i sığdıramadım o yüzden iade edip Corsair satın aldım dostum. Radyatör kalınlığı diğerlerine göre fazla. Fanlar da eklenince sığmıyor. İyice araştırmanı öneririm. Kullananlar sanırım fanları yukarıya takıyorlardı.
Hocam ben öne takmayı düşünüyorum öne sığacağını düşündüm. Yukarı takmaya çalışsam RAM'lere çarpıyor onu hesapladım. Önede mi imkanı yok?

Öneriler gelmiş, kasaya sığarsa Arctic LF II 360 en iyileri. Lian Li Galahad 360 da üst seviye.
Lian Li Biraz F/P gibi sanki hocam kalitesi nasıldır bilginiz var mı? 2 Sene kullandım çöp oldu durumu olmaz değil mi? Çünkü ofiste Arctic 360mm'in ilk versiyonlarından birisi var 4 yıllık falanmış sanırım hala canavar gibi 12900K soğutuyor.

@yumurtaa

Lian Li evet F/P, Arctic raha F/P ondan. İkisinde de 2 senede bozulma olmayacaktır, kullanabilirsin gönül rahatlığı ile.

@yumurtaa

Lian Li evet F/P, Arctic raha F/P ondan. İkisinde de 2 senede bozulma olmayacaktır, kullanabilirsin gönül rahatlığı ile.
Lian Li Fiyatına baktım baya fazla geldi. İncehesap gaming gecesinde 1800 liraya görmüştüm fiyatı aşağı yukarı bu civarda sandım. 1800 Civarına düşerse fazladan 400-500 lira verip Arctic 360mm almaya değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı