37 bin TL'ye Acer Nitro 16 alınır mı?

Bütçe
37000
Şunu söyleyeyim ısınma çok önemliyse laptop önermem direkt. Sadece bazı pahalı laptoplar soğuk çalışır. Ama eğer laptop alacaksan Victus al.

Yanlış urunu atmisim.

IPS glow her panelde olabilecek bir şey, miktari ise biraz sans isi. Urunun renk acisindan kotu olma sansi yok zira bu goreceli bir şey degil, teknik veriler neyi soyluyorsa o.

Bütçemi zorlayabilirsem buna bakayım o zaman hocam ama aradaki 5K farkı verebilir miyim bilmiyorum.

Hocalar yeni konu açamıyorum diye tekrar buraya soruyorum. Hala araştırıyorum.
Bu model var. Ama bunun klavye RGB degilmiş ve aynı seriden değil mi diye acaba diye tereddüte düştüm hani belki eski kasadır HP sitesinden de bilgi bulamadım. Bir de şu var.
Acer Nitro 16 AN16-41-R08s AMD Ryzen 7 7840HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 FreeDOS 16" FHD taşınabilir bilgisayar nh. Qlley. 002.
Aradaki farkı ödemeye değer mi?

Hocalar yeni konu açamıyorum diye tekrar buraya soruyorum. Hala araştırıyorum.
Bu model var. Ama bunun klavye RGB degilmiş ve aynı seriden değil mi diye acaba diye tereddüte düştüm hani belki eski kasadır HP sitesinden de bilgi bulamadım. Bir de şu var.
Acer Nitro 16 AN16-41-R08s AMD Ryzen 7 7840HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 FreeDOS 16" FHD taşınabilir bilgisayar nh. Qlley. 002.
Aradaki farkı ödemeye değer mi?
Aynı seriden. R1067 sahibiyim, bu kasalar yeni Victus kasaları lakin RGB'yi fiyattan dolayı koymadıklarını düşünüyorum.

37 buçuğa aldım ben, ama bu Victuslarda anlamadığım bir piyasa var. Aldığım haftanın başında kırk bin tlye satılıyordu, 37 buçuğa kadar düştü o hafta içinde. Hatta benim aldığım fiyatın altına bile bulabilirsiniz bazı vakitlerde, sık sık pazaryerlerini kontrol etmeniz lazım bunun için.

Hocam Victus 16'yı almadan epey araştırdım. Kronik denilen ekran sallanma problemleri piyasadaki %99 V16'larda yok. Soğutması beni memnun etti diyebilirim, yükteyken fan sesi rahatsız edici düzeye çıktığını hiç görmedim, ağır oyunlarda 3-4 saatin sonunda CPU sıcaklığım (i7 14700hx) 80-87 bandında.

Velhasılkelam bu fiyatlara bu donanım ve soğutma performansı veren bu makineden memnunum.

37 buçuğa aldım ben, ama bu Victus'larda anlamadığım bir piyasa var. Aldığım haftanın başında kırk bin TL'ye satılıyordu, 37 buçuğa kadar düştü o hafta içinde. Hatta benim aldığım fiyatın altına bile bulabilirsiniz bazı vakitlerde, sık sık pazaryerlerini kontrol etmeniz lazım bunun için.

Hocam Victus 16'yı almadan epey araştırdım. Kronik denilen ekran sallanma problemleri piyasadaki %99 V16'larda yok. Soğutması beni memnun etti diyebilirim, yükteyken fan sesi rahatsız edici düzeye çıktığını hiç görmedim, ağır oyunlarda 3-4 saatin sonunda CPU sıcaklığım (i7 14700hx) 80-87 bandında.

Velhasılkelam bu fiyatlara bu donanım ve soğutma performansı veren bu makineden memnunum.

Teşekkürler hocam. Ben de alacağım galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı