3728TL'ye RTX 2060 Laptop alamadım!

Laptopa parça seçiliyordu da haberimiz mi yok?
Hocam aylar önce bu forumda okumuştum. Yurtdışında yanlış hatırlamıyorsam"yükseltmeye elverişli" yada "yükseltilebilir" laptop adı altında bir tane markanın laptopu satılıyordu. Yakında seçebileceğiz galiba😃
Tabi fiyatı da ona göre tuzlu olabilir.

Kargo şirketinin (özellikle UPS) çoktan teslim alıp en azından hava yoluna sevk etmesi gerekirdi, şaşırtıcı. Birkaç deneyimim olmuştu ve hiç bu kadar uzun sürdüğünü hatırlamıyorum. Konuyu merakla takip ediyorum. Newegg'in bu konuda net bir açıklaması olmasına rağmen kargolayacağını sanmıyorum ama olur da gelirse fiyatına göre muazzam bir dizüstünüz olacak :)

Kargo şirketinin (özellikle UPS) çoktan teslim alıp en azından hava yoluna sevk etmesi gerekirdi, şaşırtıcı. Birkaç deneyimim olmuştu ve hiç bu kadar uzun sürdüğünü hatırlamıyorum. Konuyu merakla takip ediyorum. Newegg'in bu konuda net bir açıklaması olmasına rağmen kargolayacağını sanmıyorum ama olur da gelirse fiyatına göre muazzam bir dizüstünüz olacak :)
24-36 saat diyor ve 32 saat oldu. Uyandığımda artık kargolamış olurlar diye tahmin ediyorum veya edilecekse iptal edilmiş olur.

Geri
Yukarı