3750 TL hazır sistem tavsiyesi

APlusMath

Decapat
Son düzenleme:
Arkadaşımın kardeşi PC alacak. Genel amaçlı ama oyun için ne kadar iyi olursa o kadar iyi.

3750TL'ye F/P oranı en iyi olan hazır sistem tavsiyesilerinizi bekliyorum. Monitör dahil değildir bütçeye.🙂

Maksimum bütçe budur. 100TL bile çıkamaz.

Reis bulabildiğim en ucuz ve iyisi bu. Birazcık artarsa bunu alman iyi olur ama daha ucuzuna bulamadım. Ayrıca monitör dahil bunda belki alabilirsiniz.

Reis bulabildiğim en ucuz ve iyisi bu. Birazcık artarsa bunu alman iyi olur ama daha ucuzuna bulamadım. Ayrıca monitör dahil bunda belki alabilirsiniz.

Ürün stokta olmadığından sanırım bu kadar ucuz. Monitör dahil maksimum 4500TL olacak hocam :)

Sizce bu nasıl? İndirime girerse BlackFriday'de alınabilir aslında.
RX 580 OC daha performanslı bir kart. Ayrıca size verilen ram 3000 MHz iken anakart 2666 MHz destekliyor. Size attığım sistemde 4000 MHz'e kadar destekliyor ki ileride yükseltme yapabilirsiniz. Ayrıca SSD 240 gb işini pek görmez. Size attığım bilgisayar hem daha ucuz hem çok daha güçlü hem de monitör var. Çok kazık ve kötü bir sistem almanızı önermiyorum.

RX 580 OC daha performanslı bir kart. Ayrıca size verilen RAM 3000 MHz iken anakart 2666 MHz destekliyor. Size attığım sistemde 4000 MHz'e kadar destekliyor ki ileride yükseltme yapabilirsiniz. Ayrıca SSD 240 GB işini pek görmez. Size attığım bilgisayar hem daha ucuz hem çok daha güçlü hem de monitör var. Çok kazık ve kötü bir sistem almanızı önermiyorum.

Hocam attığınız ürün stokta yok, o ürünün fiyatını o yüzden tam bilemiyoruz ne kadar diye
RX 580 OC daha performanslı bir kart. Ayrıca size verilen RAM 3000 MHz iken anakart 2666 MHz destekliyor. Size attığım sistemde 4000 MHz'e kadar destekliyor ki ileride yükseltme yapabilirsiniz. Ayrıca SSD 240 GB işini pek görmez. Size attığım bilgisayar hem daha ucuz hem çok daha güçlü hem de monitör var. Çok kazık ve kötü bir sistem almanızı önermiyorum.

SIFIR i3 9100 RX 570 Gaming PCİlan No: 871046065
SIFIR i3 9100 RX 570 Gaming PC - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 871046065

Bu nasıl sizce hocam?

Son düzenleme:

Anakartı B450-K, ekran kartını Palit GTX 1650 Super ve depolamayı “Seçili ürün yok” yap.

PLX200 koduyla 200 TL indirim sağlanıyor, depolama olmadığı için ayrı almak zorundasınız. Bunu öneririm:

Monitörden kısmanız lazım ya da sonra alın. Değecektir.

Hocam attığınız ürün stokta yok, o ürünün fiyatını o yüzden tam bilemiyoruz ne kadar diye

SIFIR i3 9100 RX 570 Gaming PCİlan No: 871046065
SIFIR i3 9100 RX 570 Gaming PC - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 871046065

Bu nasıl sizce hocam?
Attığınız sistem iyi gibi duruyor ancak ssd çok çok az. Ben olsam öyle yerlerden pek almazdım ama iyice araştırın.
Monitör olmadan 4
Ürün stokta olmadığından sanırım bu kadar ucuz. Monitör dahil maksimum 4500TL olacak hocam :)
4.500 TL yapıyor ayrı ayrı toplandığında. İsterseniz ikinci el piyasasını araştırın daha ucuza toplayıp monitör ekleyebilirsiniz. Daha ucuza iyi sistem yok sanırım ben bulamadım. Dediğim gibi ikinci el bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı