3750 TL Sistem Toplama

@Abdullah Cengiz, yalnız Everest marka bir kasa önermişsiniz ve Everest zaten dandik bir marka. Bir de anakart da o sisteme çok düşük gibi. Ha kalitesiz demiyorum fakat ne bileyim daha iyi bir şey alınmalı. Ben şahsen MSI B150M Bazooka öneririm. Bir de harddisk, WD Caviar Blue 1 TB 7200 RPM olsa daha iyi olur çünkü Seagate HDD'ye göre daha hızlı.

Kardeş yanlış yere yazdın sanırım. Everest'in E si yok. Anakart Z170 ve HDD dediğiniz model.

[USER=119991 dedi:
@Abdullah Cengiz[/USER] Bakalım duruma göre artık nereden alacağıma karar vereceğim

İlk başlarda Vatan bana da mantıklı gözüküyordu. Hatta evvelinden alışverişim filan var. Ancak oradan iyi hizmet almak şans işi. Çalışan eleman iyi çıkarsa şansınız yaver gidiyor, çıkmazsa yaş. Onun dışında ben de inventus dışında çıkış bulamadım.

Kardeş yanlış yere yazdın sanırım. Everest'in E si yok. Anakart Z170 ve HDD dediğiniz model.

İlk başlarda Vatan bana da mantıklı gözüküyordu. Hatta evvelinden alışverişim filan var. Ancak oradan iyi hizmet almak şans işi. Çalışan eleman iyi çıkarsa şansınız yaver gidiyor, çıkmazsa yaş. Onun dışında ben de inventus dışında çıkış bulamadım.
Ben de Vatan'dan toplamayı düşünüyordum fakat şuan Sinerji'ye doğru kafam kaydı ve 2 hafta içinde oradan alacağım. Sende düşünebilirsin Sinerji'yi.

Ben de Vatan'dan toplamayı düşünüyordum fakat şuan Sinerji'ye doğru kafam kaydı ve 2 hafta içinde oradan alacağım. Sende düşünebilirsin Sinerji'yi.

Aynı sistem Sinerji'de daha pahalı oluyor. Hele ödeme seçeneklerinde kredi kartı kullanınca fiyat 4000 tl yi geçebiliyor. Ödeme seçenekleri ve güven açısından İnventus ağır basıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı