3750TL sistem önerisi

Yer
Nazilli.
Daha fazla  
Meslek
Technopat'ta gezinmek.
Sisteme monitör dahil değildir ve SSD önermeyin. Elimde mevcut, onun yerine 1TB HDD önerir misiniz?
Not: Sisteme upgrade yapılmayacaktır; sadece RAM ekleyebilirim fakat işlemci, ekran kartı anakart, PSU bunları değiştiremem.

Sisteme monitör dahil değildir ve SSD önermeyin. Elimde mevcut, onun yerine 1TB HDD önerir misiniz?
Not: Sisteme upgrade yapılmayacaktır; sadece RAM ekleyebilirim fakat işlemci, ekran kartı anakart, PSU bunları değiştiremem.
Ben anlamadım, size ne önermemizi istiyorsunuz?

Buyurun hocam toplam 3719 TL tutuyor.

Buyurun hocam toplam 3719 TL tutuyor.

Sağ olun çok güzel sistem olmuş umarım dolar artmaz da bu ay alırım RX560 bana uygun bir kart zaten genelde 720P ya da 900P oynuyorum.

Hocam cidden alacak mısınız bir sürü konu açmışsınız lütfen kimseyi meşgul etmeyin şu forumda 2500TL sistem toplama 4000TL sistem toplama şimdi de 3750TL'lik istemişsin umarım bu sistemleri hayali kurdurmuyorsun 🤨

Geri
Yukarı