38 Bin TL'ye RTX 4070 sistem alınır mı?

Bütçe
38000 TL

Karullo

Centipat
38 bin gibi bir bütçem var.
Resimdeki gibi bir sistem ayarladım sistem işinden pek fazla anlamıyorum o yüzden önerileriniz benim için önemli. RTX 4070 ve R5 7500F ikilisi olsun istiyorum.

1696791721762.png

Bu fiyata daha iyi hazır sistem öneriniz varsa onları da görmek isterim. Sizce bu sistem alınır mı?
Şimdiden teşekkürler.

Bu sistemede bakmanı öneririm.

Hem daha uygun hem parçaları birbiri ile uyumlu ancak ram senin oluşturduğun sisteme göre biraz daha düşük.

Bakabilirsin.

Ya da.

Hazir olarak atilan Carnage ve LS520 ile alinabilir.

@Karullo ama seninki de fena degil.

Resimdeki gibi bir sistem ayarladım sistem işinden pek fazla anlamıyorum o yüzden önerileriniz benim için önemli. RTX 4070 ve R5 7500F ikilisi olsun istiyorum.

Eki Görüntüle 1971418

Bu fiyata daha iyi hazır sistem öneriniz varsa onları da görmek isterim. Sizce bu sistem alınır mı?
Şimdiden teşekkürler.

Bence biraz daha alt segmente düşüp kendine RTX 4060 Ti'lı bilgisayar alabilirsin şu anda 23.000 TL'lerde geziyor hem böylece daha fazla paran kalır. İstediğin başka şeyler alabilirsin. Bence çok fazla abartmana gerek yok tabii ki RTX 4070 abartı değil ama onun yerine daha ucuz sistemlere yönelebilirsin RTX 4060 Ti bile günümüzdeki oyunları rahatça kaldırabilir. Hemde DLSS 3 ile en yüksek grafiklerde oyunlar oynayabilirsin.

Eki Görüntüle 1971418

Şimdiden teşekkürler.
Alınır.

Hem daha uygun hem parçaları birbiri ile uyumlu ancak ram senin oluşturduğun sisteme göre biraz daha düşük.
Hocam kek gününüz kutlu olsun.

Eki Görüntüle 1971418

Şimdiden teşekkürler.
Bu sisteme tek kanal ram yakışır mı ? Bence yakışmaz hocam. Üstteki sistemde ramler çift kanal.

Hem daha uygun hem parçaları birbiri ile uyumlu ancak RAM senin oluşturduğun sisteme göre biraz daha düşük.

Öneriniz için teşekkürler bu sistemi görmüştüm ama sanırım anakartı çok tavsiye edilmiyordu o yuzden biraz uzaklaşmıştım.

Bakabilirsin.

Hazir olarak atilan carnage ve LS520 ile alinabilir.

@Karullo ama seninki de fena degil.

Değerlendireceğim teşekkürler.

Bence biraz daha alt segmente düşüp kendine RTX 4060 Ti'lı bilgisayar alabilirsin şu anda 23.000 TL'lerde geziyor hem böylece daha fazla paran kalır. İstediğin başka şeyler alabilirsin. Bence çok fazla abartmana gerek yok tabii ki RTX 4070 abartı değil ama onun yerine daha ucuz sistemlere yönelebilirsin RTX 4060 Ti bile günümüzdeki oyunları rahatça kaldırabilir. Hemde DLSS 3 ile en yüksek grafiklerde oyunlar oynayabilirsin.
Aslında evet öyle bir gerçek de var fakat birazda ileriye dönük olsun istediğim için 4060Ti da 8gb olmasından dolayı 4070 e kaydım.

Geri
Yukarı