RTX 4070 sistem 29 bin TL'ye alınır mı?

Bütçe
20 Bin ile 29 Bin arası
O zaman ben indirimli sistem beklemek yerine bunu alıp geçeyim madem öyle.

Toplama istersen toplama atarim ama attigim 4070 hazir sistem de guzel ama 3-4K cik 7500F'li al ya da QHD oynamayacaksan 5600, 4070 yapma.

O zaman ben indirimli sistem beklemek yerine bunu alıp geçeyim madem öyle.

Yok İncehesap 15. yıl kampanyasında ASUS Dual 21500 B550 anakart ile birlikte.

Sorun yazılımsal. Garantinin yapacağı bir şey yok. Adamlar default ayarlarda test edecek. Zaten default ayarlarda problem yok. Sorun undervolt yapınca yaşanan problem.

Keza Sapphire'e bununla ilgili yazdım. Yazılımsal olduğunu söylediler.

Garip bu şekilde davranmaması gerekiyor yazılımı Pro sürümüne yükseltip deneyin bir de.

İşlemcinizi 5600 değil de 7600X yaparsanız ekran kartı tercihini de bütçenizi çok aşmayacak şekilde RX 7800XT şeklinde tercih edebilirsin.

Kartını servise yollamanı tavsiye ederim garantisi varsa.

Şimdi okudum ancak normalde çalışıyor kartınızı garantiye yollayın.
AMD tarafında fiyatlar iyi ama en sevmediğim olay şu Shappire denen o markadan herkes uyardı ben inatla en hızlı çekirdek hızına sahip diye bir rx470 aldım ve saçma bir oyunda yandı bana %40 zararla bir üst 570 modelini aldırmıştı para iadesi yüzünden shappire hele hele pulse denen saçmalık serisini almayı istemiyorum ama pulse yok powercolor falan olmazsa asus gigabiyte olunca bu sefer fiyat 4070 ile aynı oluyor o yüzden kararı 4070 oldu şu an. Sadece iddiam 2060 ya da türevleri yerine rx6600 alınır şahsi tecrübeme dayanarak :D

AMD tarafında fiyatlar iyi ama en sevmediğim olay şu Sapphire denen o markadan herkes uyardı ben inatla en hızlı çekirdek hızına sahip diye bir RX470 aldım ve saçma bir oyunda yandı bana %40 zararla bir üst 570 modelini aldırmıştı para iadesi yüzünden Sapphire hele hele Pulse denen saçmalık serisini almayı istemiyorum ama Pulse yok PowerColor falan olmazsa ASUS gigabiyte olunca bu sefer fiyat 4070 ile aynı oluyor o yüzden kararı 4070 oldu şu an. Sadece iddiam 2060 ya da türevleri yerine RX6600 alınır şahsi tecrübeme dayanarak :D

RX serisi 6000'den sonra bu sorunu giderdi önceki seriler için haklısın ancak AMD'nin en güçlü üreticisi Sapphire. Ayrıca PowerColor da AMD tarafında iyi bir marka.

Toplama istersen toplama atarim ama attigim 4070 hazir sistem de guzel ama 3-4K cik 7500F'li al ya da QHD oynamayacaksan 5600, 4070 yapma.

Dostum bu konuya değinmen hoşuma gitti ekranım 27 inc curved 165 hz 1920x1080 yani istesemde 2 k falan oynayamam ama bakıyorum 23 liraya 4060 gibi cılız bir kart alıp 7500f gibi bir işlemci ile besleyeceğime işleciyi kısar ekran kartını arttırıp 6 daha koyarım dedim keşke adam gibi bir fiyata 4060 Tİ falan olsa da alsak ama bana en saçma gelen şey salt oyun oynayan film izleyen bir kullanıcının işlemciye abanıp kartı düşük bırakması mesela sahibindende bazı sistemler görüyorum 5600'e 7500F'e işlemcilere gtx serisi kart koymuşlar bana saçma geliyor.

RX serisi 6000'den sonra bu sorunu giderdi önceki seriler için haklısın ancak AMD'nin en güçlü üreticisi Sapphire.

Sapphire olsa bile o zamanda pilot firması falan AMD demek Sapphire demek falan dediler ama kral ben AMD'ci olacak Pulse modelini ve Nitro modelinin inceleme videosunu izledim Pulse'de resmen malzemeden çalmışlardı ki bende ki sözde nitroydu o zaman ki :D neyse ne yani 2.elde zaten AMD dezavantajlı bir de Sapphire hem de Pulse'sinden darbe yemek istemiyorum ama düzeldi diyorsan en azından algı yapmayı bırakabilirim.

Dostum bu konuya değinmen hoşuma gitti ekranım 27 inc Curved 165 Hz 1920x1080 yani istesem de 2 k falan oynayamam ama bakıyorum 23 liraya 4060 gibi cılız bir kart alıp 7500F gibi bir işlemci ile besleyeceğime işleciyi kısar ekran kartını arttırıp 6 daha koyarım dedim keşke adam gibi bir fiyata 4060 Ti falan olsa da alsak ama bana en saçma gelen şey salt oyun oynayan film izleyen bir kullanıcının işlemciye abanıp kartı düşük bırakması mesela sahibindende bazı sistemler görüyorum 5600'e 7500F'e işlemcilere GTX serisi kart koymuşlar bana saçma geliyor.

Kardesim 28k attim 4060 Ti olarak. Madem FHD var. Al onu. Gidip 4070 alip AM4 tikilmaya gerek yok.

Asus Dual GeForce RTX 4070 OC Ekran Kartı+ Asus B550M-K D4 Anakart Bundle - incehesap.com bunu kast ediyorum.

Kardesim 28k attim 4060 Ti olarak. Madem FHD var. Al onu. Gidip 4070 alip AM4 tikilmaya gerek yok.
Bir hançerde sen sapladın tam aklımdan çıkmışken doğru AM4 takılıyorum arada ki farkı DDR5 ile 7500F'in farkı ramlerin mhz farkı ile kapatırım aslında tamam dostum yeteri kadar cevap aldım herkese teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı