3800 ile 4000 MHz arası CL16 DDR4 RAM önerisi

4K da olur 5K da olur o sorun değil
Bunu söyleseydiniz ona göre önerirdim zaten. Madem bütçeniz var en baştan söyleyin lütfen.

Bunu söyleseydiniz ona göre önerirdim zaten. Madem bütçeniz var en baştan söyleyin lütfen.

İnternette araştırdım 3K'den başlıyor ancak tam kalitelerini anlamadığımdan bütçe olarak 3K yazdım.

Bunlardan hangisini alayım? G.Skill Trident mi?

İnternette araştırdım 3K'den başlıyor ancak tam kalitelerini anlamadığımdan bütçe olarak 3K yazdım.

Bence o fiyat farkını vermeye değmez. Corsair Vengeance gayet iyidir. Ama tasarımını falan sevdiyseniz Trident alabilirsiniz o yüzden attım.

Şunu alabilirsin. Sırf görünüş için fazladan 2000 TL vermeye değeceğini düşünmüyorum. İkinci el bakarsan daha ucuza bulabilirsin Trident Zleri.

Bence o fiyat farkını vermeye değmez. Corsair Vengeance gayet iyidir. Ama tasarımını falan sevdiyseniz Trident alabilirsiniz o yüzden attım.

Fiyat farkı önemli değil şimdi normal de DDR5 sistem dizmeyi düşünüyordum ancak komple her şeyi değiştirmem gerektiği için uğraşmak istemedim tekrardan sistem kur düzenle ayrıca sosyal medya influencerlik yapıyorum profiller sistemleri kurmak çok zamanımı alacak DDR4 sistemi güncelleyim diye düşündüm. O yüzden en iyisi olsun diyorum uzun götürsün şu anda halihazırda 32 GB RAM'ım var zaten XPG'ın ancak onların RAM hızı 3000 MHz RAM'leri güncelleyim diye düşündüm, ardından işlemci falan. Anakartım güzel idare edebilecek düzeyde Gigabyte B550M D3sh modeli işlemci R5 5600 ekran kartım 3060 12 GB.

Geri
Yukarı