3800TL'ye Xiaomi Mi Note 10 Lite alınır mı?

Bütçe
3500-4000

cemalbalcik

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Telefonda oyun oynamıyorum. Günlük kullanım için, takılma, donma gibi problemleri olmayan, ekranı düzgün bir cihaz arıyorum, kamera da aman aman önemli değil. 6 GB RAM, 128 GB depolama alanlı bu telefonu buldum. Sizce parasını hak eden bir telefon mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Telefonda oyun oynamıyorum. Günlük kullanım için, takılma, donma gibi problemleri olmayan, ekranı düzgün bir cihaz arıyorum, kamera da aman aman önemli değil. 6 GB RAM, 128 GB depolama alanlı bu telefonu buldum. Sizce parasını hak eden bir telefon mudur?

Hocam 6/128'lik versiyonu 4000 TL'den pahalı diye biliyorum. O fiyatlara Samsung A52 öneririm.
Bütçe artmazsa ise Realme 8 Pro öneririm.

Lite ile biten hiçbir ürün alınmaz bence. Fiyatı çok uygun olmadığı sürece. Gerçekten normal versiyon ile lite arasında o kadar çok özellik kısıyolar ki sadece görüntüye para veriyorsun gibi bir şey.

Alınmaz, bu fiyata Realme 8 Pro daha mantıklı.

Teşekkürler.

Hocam 6/128'lik versiyonu 4000 TL'den pahalı diye biliyorum. O fiyatlara Samsung A52 öneririm.
Bütçe artmazsa ise Realme 8 Pro öneririm.

Amazon üzerinden 3800'e yakaladım hocam, teşekkürler.

Lite ile biten hiçbir ürün alınmaz bence. Fiyatı çok uygun olmadığı sürece. Gerçekten normal versiyon ile Lite arasında o kadar çok özellik kısıyorlar ki sadece görüntüye para veriyorsun gibi bir şey.

Hocam tek farkına kamera farkı diyorlar ama tam olarak ben de bilmiyorum Lite ile normal arasında.

Alınmaz Realme 8 Pro almanız mantıklı olur.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı