Xiaomi Mi Note 10 Lite alınır mı?

Xlazy1

Hectopat
3000-4000 TL arasındaki bütçem ile en çok bu telefonu beğendim Samsung A71 ve Redmi Note 9 Pro arasında gidip geldim fakat A71'in plastik gövdesi ve kamera yetersizliği Redmi Note 9 Pro'nun da Note 10 Lite'dan daha kötü ekranı olmasından en son bunu beğendim. Hala kararsızım sizce alınır mı? Ya da bu fiyata başka bir telefon mu alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
3000-4000 TL arasındaki bütçem ile en çok bu telefonu beğendim Samsung A71 ve Redmi Note 9 Pro arasında gidip geldim fakat A71'in plastik gövdesi ve kamera yetersizliği Redmi Note 9 Pro'nun da Note 10 Lite'dan daha kötü ekranı olmasından en son bunu beğendim. Hala kararsızım sizce alınır mı? Ya da bu fiyata başka bir telefon mu alınmalı?
Realme 6i bakabilirsin düşük modeli olan Realme 5i kullanıyorum memnunum.

Alınabilir. Alternatif olarak Realme 6 8+128 GB′ye bakabilirsin.
4000TL′ye mı 10 Lite bulunuyor: Xiaomi Mi 10 Lite 5G 128 GB ( Snapdragon 765G ) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantiili) Fiyatı 3500 TL'ye Hepsiburada'da buldum
Realme 6i bakabilirsin düşük modeli olan Realme 5i kullanıyorum memnunum.
ekran çözünürlüğü çok düşük değil mi?

Note 10 Lite kullanarak yazıyorum.
Bir sıkıntısı hariç güzel bir telefon. Şarj olurken 47 hatta bazen 50 derece gördüğü oluyor. Ekran görüntüleri profilimde mevcut.

Note 10 Lite kullanarak yazıyorum.
Bir sıkıntısı hariç güzel bir telefon. Şarj olurken 47 hatta bazen 50 derece gördüğü oluyor. Ekran görüntüleri profilimde mevcut.

Yanılmıyorsam hızlı şarj yüzünden o dereceleri görüyor, hızlı şarj olmayan bir şarj aletinde normal seviyelere inecektir. Onun haricinde kalınlığı fazla rahatsız ediyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı