Xiaomi Mi Note 10 Lite alınır mı?

Hocam ben telefon değişeceksem eğer, kaliteli bir seriye geçmek istiyorum, benim şu anki telefonumda yan parmak izi okuyucusunun düzgün çalışmaması en basit örnek, ve şansa bak ki aynı sorunu Realme 10 da da yaşayanlar var, yoksa tipi hoşuma gitmişti ama kalite olarak daha üst segment bir cihaz almak için mi Note 10 Lite dedim.
Hocam o fiyatlara kaliteli seri olarak bir cihaz sayamayız. Mi Note 10 Lite günümüzde bir premiumluk yaratmaz. Vergisiz kapsamında alınacak en tepe cihazlar GM 24 PRO, Realme 10. Yani demek istediğini anladım ancak Elinizdeki cihazı verip mi note 10 lite almak manasız.

Hocam o fiyatlara kaliteli seri olarak bir cihaz sayamayız. Mi Note 10 Lite günümüzde bir premiumluk yaratmaz. Vergisiz kapsamında alınacak en tepe cihazlar GM 24 Pro, Realme 10. yani demek istediğini anladım ancak elinizdeki cihazı verip mi Note 10 Lite almak manasız.

Anladım demek istediğinizi, benim bu cihazda en büyük 2 sorunum parmak izi ve video kalitesinin berbat ötesi olması, sonuçta bu elimdeki telefon boşa gitmeyecek, bunu da döniştürürüm, mi Note 10 Lite o açıkları kapattığı için ilgimi çekti.

Anladım demek istediğinizi, benim bu cihazda en büyük 2 sorunum parmak izi ve video kalitesinin berbat ötesi olması, sonuçta bu elimdeki telefon boşa gitmeyecek, bunu da döniştürürüm, mi Note 10 Lite o açıkları kapattığı için ilgimi çekti.
O halde deneyebilirsiniz Mi Note 10 liteyi.

Mi note 10 lite almaya karar verdiniz mi ?
Ben aktif olarak kullanıyorum memnunum bunu anneme verip vergisiz tekrar aynısından mı alsam diyorum ama mantıksız diyorlar kafam karışıyor.

Geri
Yukarı