Xiaomi Mi Note 10 Lite alınır mı?

Lonis

Hectopat
Arkadaşlar vergisiz telefon almayı düşünüyorum ve şu anda Hepsiburada üzerinden bu fiyata en alınabilecek telefon Note 10 Lite duruyor, mevcut telefonum Redmi Note 11s.

Sizce alınır mı, ne düşünüyorsunuz? Bir kişi MIUI güncellemesi sonrası takıldığını demiş YouTube'da. Benim şu anki telefonum yağ gibi akarken bu telefonda takılma yaşayacaksam anlamsız olur çünkü ekranı da 60 Hertz ama onun dışında çok iyi gibi, aslında ben 1 yıl önce telefon alırken bunu almak istemiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar vergisiz telefon almayı düşünüyorum ve şu anda Hepsiburada üzerinden bu fiyata en alınabilecek telefon Note 10 Lite duruyor, mevcut telefonum Redmi Note 11s.

Sizce alınır mı? Ne düşünüyorsunuz? Bir kişi MIUI güncellemesi sonrası takıldığını demiş YouTube'da. Benim şu anki telefonum yağ gibi akarken bu telefonda takılma yaşayacaksam anlamsız olur çünkü ekranı da 60 Hertz ama onun dışında çok iyi gibi, aslında ben 1 yıl önce telefon alırken bunu almak istemiştim.

Fiyat? 11sden geçmene değmez.

Sizce alınır mı? Ne düşünüyorsunuz? Bir kişi MIUI güncellemesi sonrası takıldığını demiş YouTube'da. Benim şu anki telefonum yağ gibi akarken bu telefonda takılma yaşayacaksam anlamsız olur çünkü ekranı da 60 Hertz ama onun dışında çok iyi gibi, aslında ben 1 yıl önce telefon alırken bunu almak istemiştim.

2 haftadır kullanıyorum size deneyimlerimi anlatayım. Çünkü yorumlara bakarak aldım, size de yol göstermiş olurum.
- Öncelikle ekrana kırılmaz cam takılmıyor. 2 kere kırılmaz ekran taktırdım 50'şer liradan 100 lira verdim 2 gün sonra kalktı. (Edge ekran olduğu için kendi kendine kalkıyor)
- Telefonun sensörü sorunsuz çalışıyor. İnternette telefonla konuşurken sensör sorunu vs bahsediliyordu ama ben yaşamadım.
- Şarj %6'dan %100'e orijinal sarjı ile tam 1 saat ile doluyor. (başka çakma şarj ile 13 dakikada %2 artıyor bu çok az rakam).
-Şarj çok oynamama rağmen bana 1 gün rahat yetiyor. 1 saat şarj 24 saat takılma.
- Wild Rift oynuyorum ortalama 20 dakika sürüyor 3-4 şarj gidiyor.
-Uygulama içi ön kamera WhatsApp, Instagram ve Snapchat çok yakından çekiyor. Ama normal kamera düzgün normal çekiyor.
- Kameranın flashla çektiği ön kamerayı beğendim, flashsız ön kamerasını abartacak kadar beğenmedim.
- Telefonun hız konusu gayet iyi şu ana kadar problem yaşamadım.
- Telefonun depolaması gayet iyi, SD kart girişi olmaması problem değil 128 GB. 30+ uygulama var 28 GB anca doldurabildim.
- Parmak izini beğenmedim çok geç açılıyor. (3-4 saniye bazen okumuyor.)

İşlemcisi için alınabilir ama yorumlar pek iç açıcı değil.

S20 FE ye bakmanı öneririm hocam.

8700 ama en az 3800 TL geri ödeme yapacaklar, yani 5K veya daha az paraya almış oluyorum.

Hocam vergisiz telefon almaktan bahsediyorum, 9500 TL sınırı var, S20FE gördüm ama 12K o şu an.

Yine de fark etmez çok saçma bir sebepten elenebilirsin bu fiyat sıkalasında alacağın her telefon elindeki telefon ayarında klur.

Çok saçma olur dostum. Bizzat 5 ay Kullandım cihaz güzel ancak günümüzde sıfır alınmasının mantığı yok. İllaki o fiyata arıyorsanız Realme 10 bakın.

Hocam ben telefon değişeceksem eğer, kaliteli bir seriye geçmek istiyorum, benim şu anki telefonumda yan parmak izi okuyucusunun düzgün çalışmaması en basit örnek, ve şansa bak ki aynı sorunu Realme 10 da da yaşayanlar var, yoksa tipi hoşuma gitmişti ama kalite olarak daha üst segment bir cihaz almak için mi Note 10 Lite dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı