39 ortalama ile sınıfı geçer miyim?

onurkagan

Centipat
Merhaba. Lise 2. sınıf öğrencisiyim ve başımdan atamadığım bir kabusum var. İlk dönem ortalamam 49 ve çoğu hoca ile aram iyi. Anlık ortalamam 39 ve sınavlarım yapılmaya başladı. Bu notlar ile sınıfı geçebilir miyim? Dönem sonu ne yapabilirim? Sınıf tekrarından nasıl kaçınacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Lise 2. sınıf öğrencisiyim ve başımdan atamadığım bir kabusum var. İlk dönem ortalamam 49 ve çoğu hoca ile aram iyi. Anlık ortalamam 39 ve sınavlarım yapılmaya başladı. Bu notlar ile sınıfı geçebilir miyim? Dönem sonu ne yapabilirim? Sınıf tekrarından nasıl kaçınacağım?
Geçmiş olsun öncelikle, sınıfta kaldın 51 ortalama yapamazsan. :(

Hocanız sözlünüze ağır bir yükleme yapmazsa olmaz.

Ders katılım 90 100 olmazsa h.o sınıfta kaldınız gg.
Ders çalışsaydın bunlar olmazdı bırak PC demiyor mu annen.
Herkes derste başarılı olacak diye bir şey mi var hocam, bazıları hayatta başarılı olur bazıları ise okulda bilgisayar ile ne alakası var eğitimin bilgisayarı eğitim için kullansa belki böyle olmazdı her şeyi farklı yönlere bağlıyor sizin gibiler :D

Herkes derste başarılı olacak diye bir şey mi var hocam, bazıları hayatta başarılı olur bazıları ise okulda bilgisayar ile ne alakası var eğitimin bilgisayarı eğitim için kullansa belki böyle olmazdı her şeyi farklı yönlere bağlıyor sizin gibiler :D

Ama tonguç falan izleyeceğinede CS:GO Valorant 1 2 tur oynarım diyor ama 3 4 saat PC kendimden biliyorum 1 dönem puanlarından 😀 neyse seneye artık diyeceğiz bir de hocaya 1 lt yağ götürür ise sınav notları tavan yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı