3D çizim için laptop önerisi

Sarı sitede İngiltere'den alınma ASUS TUF A15 FA506QR (dash model değil) 5800H'lı ve RTX 3070'li modelleri var. 16.500 ile 17.000 arasında. RAM takviyesi yapıp kullanabilirsiniz. Ayrıca 5800h CPU render ve yüksek polygonlu çizimlerde zorlanmıyor bile. Kendim kullanıyorum tavsiye ederim.

Bakacağım teşekkür ederim.

Bu modele bir RAM yükseltmesi yapabilirseniz mantıklı gibi duruyor incelemesini alta bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aero serisi yurt dışında biraz yerden yere vuruldu ama tekrar inceleyeceğim.

Çok merak ettim 3d çizim için bu kadar bütçe ayırmışsınız ama ne kullanıcaksınız. Solidworks, nx, autocad, inventor ben bu saydığım programları rahatlıkla 8 binlik makinede kullanabiliyorum. Eğer profesyonel bir kullanım için ise 20 bin TL çok az, iş istasyonlarına yönelmeniz gerekiyor. Belki mackbook pro kısmına da baksanız iyi olabilir.

Çok merak ettim 3D çizim için bu kadar bütçe ayırmışsınız ama ne kullanıcaksınız. SolidWorks, nx, AutoCAD, inventor ben bu saydığım programları rahatlıkla 8 binlik makinede kullanabiliyorum. Eğer profesyonel bir kullanım için ise 20 bin TL çok az, iş istasyonlarına yönelmeniz gerekiyor. Belki mackbook Pro kısmına da baksanız iyi olabilir.

İç mimarlık öğrencisiyim, uzun süre beni idare edecek bir laptop istiyorum en azından 6 7 yıl kadar ve sadece çizim için değil oyun oynamak için de aldığımı belirttim yukarıda.

Formatla Windows kurulumu yaptığımda kurulan Windows deneme sürümü olmayacak mı? Orijinal için yine aynı parayı vermem gerekiyor sanırım o zaman.

İç mimarlık öğrencisiyim, uzun süre beni idare edecek bir laptop istiyorum en azından 6 7 yıl kadar ve sadece çizim için değil oyun oynamak için de aldığımı belirttim yukarıda.

Formatla Windows kurulumu yaptığımda kurulan Windows deneme sürümü olmayacak mı? Orijinal için yine aynı parayı vermem gerekiyor sanırım o zaman.
Key satımı yapan siteler var. 20 * 30 tl karsılıgı ömürlük w10unuz olur.

Geri
Yukarı