3D yazıcı ile basılan ürünler tutar mı?

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar aklımda 3D yazıcı alıp tasarım basıp satarak pasif gelir elde etme düşüncesi var ancak tutar mı emin değilim. Satmayı düşündüğüm ürünlerin birer örneğini kendim kullanmak için yapacağım sonra fotoğraflarını çekip satışa koyacağım eğer müşteri çıkarsa yenilerini basacağım. İsteğe bağlı eşyalarda basabilirim.
Basmayı düşündüğüm şeyler:

20220805_184628.jpg

valorant_jett_bladeresize.jpg

5a842a2b55e44b20b21cd2469386166b.jpg

Bunlara benzer şeyler basmayı düşünüyorum. Ekstra olarak figür olabilir ancak şu anlık figür yapacak kadar bilgimin olmadığını düşünüyorum. Sizce bu tarz ürünler tutar mı? Bu işe girilmesi mantıklı mı?

Bu işler yapılarak öğrenilir. Azıcık el becerin varsa basıp boyar satarsın. Güzel geliri var diye düşünüyorum forumda yapıp Hizmet Kategorisinde satan arkadaşlar var, onlarla iletişime geçmeyi deneyebilirsin.

Bu işler yapılarak öğrenilir. Azıcık el becerin varsa basıp boyar satarsın. Güzel geliri var diye düşünüyorum forumda yapıp hizmet kategorisinde satan arkadaşlar var, onlarla iletişime geçmeyi deneyebilirsin.

El becerisi olarak daha çok elektroniğe yatkın elim ancak boyama ve zımparalamayı halledebilirim diye düşünüyorum. Satış konusunda ise görüntü ve kaliteyi bozmiyacak şekilde malzeme maliyetinden kısıp F/P bir şeyler ortaya koymak istiyorum.

Reklamını iyi yaparsan her şey satar.

Instagram gibi yerlerde shortslar çekerek reklam yapmayı düşünüyorum.

Phanzox kardeşim öncelikle selam. Eğer ürünün malzeme kalitesi iyiyse ve pazarlamayı da iyi yaparsan neden olmasın? Ayrıca kelebek bıçak falan basarsan bende almak isterim açıkçası.

Hocam önce bir alalım yazıcıyı. Satış yapmaya başlarsam etiketlerim sizi konuya.

Denenebilir, Instagram - Tiktok tarzı platformlarda tanıtım videoları atarak başlayabilirsin, youtuberlara çekiliş amaçlı yollayıp markanı tanıtabilirsin. Kısaca iş reklamda bitiyor tamamen, uygun olduğu sürece ben de alabilirim.

El becerisi olarak daha çok elektroniğe yatkın elim ancak boyama ve zımparalamayı halledebilirim diye düşünüyorum. Satış konusunda ise görüntü ve kaliteyi bozmiyacak şekilde malzeme maliyetinden kısıp F/P bir şeyler ortaya koymak istiyorum.

Instagram gibi yerlerde shortslar çekerek reklam yapmayı düşünüyorum.

Hocam önce bir alalım yazıcıyı. Satış yapmaya başlarsam etiketlerim sizi konuya.

Aynen bende champions karambit alırım fiyat makulsa :D satışa başlarsan etiketlersin beni de.

Denenebilir, Instagram - TikTok tarzı platformlarda tanıtım videoları atarak başlayabilirsin, YouTuber'lara çekiliş amaçlı yollayıp markanı tanıtabilirsin. Kısaca iş reklamda bitiyor tamamen, uygun olduğu sürece ben de alabilirim.

Oooo desenize daha şimdiden iki müşteri çıktı 😀.fiyat konusunu yazıcıyı alınca bakacağım. Hiç tecrübem olmadığı için ne kadar filament ne kadar elektrik masrafı olur bilemiyorum. Reklam olarak dediğiniz çok mantıklı.

Aynen bende champions karambit alırım fiyat makulsa :D satışa başlarsan etiketlersin beni de.

Üç oldu😍.

Satılabilir, ben kişisel olarak bir sayfam olmadan figürler yapıp satıyorum. Ama önemli olan yazıcıdan baskı almak değil de boyamak diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı