4.000 TL tasarım için monitör tavsiyesi

Bütçe
3000-4000

Selami Kaplan

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Tamamen tasarım işleri için bir monitör arıyorum ama çok seçenek var ve monitör işinden de pek anlamıyorum açıkçası.

Renk doğruluğu veya desteklediği renk yüzdesi gibi özellikler varmış.

3000-4000 TL arası tasarım ve Photoshop için monitör önerir misiniz?

Baskı alınacaksa Dell Userisi baskı alınmayacak sadece web üzerinde yayınlanacaksa Dell P serisi tavsiye ederim. 19 serileri falan 4bin civarına bulanabilir belki.

Full Adobe için kullancaksanız BenQ marka tasarımcı monitörleri var sRGB yerine AdobeRGB kullanıyor. Ya da ikinci el temiz Apple display monitörler de iş görür.

Fırsat: Acer Nitro XV272S 27" Full HD IPS, AMD FreeSync Premium, 2ms, 165Hz, 0.5ms(minimum), 100M: 1 AMC, ZeroFrame Oyuncu Monitörü, UM. HX2EE. S05 Acer Nitro XV272S 27" Full HD IPS, AMD FreeSync Premium, 2ms, 165Hz, 0.5ms(Min.), 100M:1 AMC, ZeroFrame Oyuncu Monitörü, UM.HX2EE.S05 : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Şuradaki ürünü aldim ama umarım fiyatına göre kötü bir tercih yapmamışımdir.

Bunlara da bakabilirsiniz. Bütçenizi biraz aşıyor ama

Son düzenleme:

Hocam bu inçlere 1080p monitör olmaz. Arkadaş kör olur.

Fırsat: Acer Nitro XV272s 27" Full HD IPS, AMD FreeSync Premium, 2ms, 165Hz, 0.5ms(minimum), 100M: 1 amc, zeroframe oyuncu monitörü,um. HX2ee. S05 Acer Nitro XV272S 27" Full HD IPS, AMD FreeSync Premium, 2ms, 165Hz, 0.5ms(Min.), 100M:1 AMC, ZeroFrame Oyuncu Monitörü, UM.HX2EE.S05 : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Şuradaki ürünü aldim ama umarım fiyatına göre kötü bir tercih yapmamışımdir.

27 inç diye bunu aldıysanız eğer 1080p olduğu için çok kullanışlı olmayabilir. Dell P ve U serilerinde daha kaiteli IPS panel kullanıyor. Ama bunu beğendim ben aldım diyorsanız da bir şey diyemem güle güle kullanın.

27 inç diye bunu aldıysanız eğer 1080p olduğu için çok kullanışlı olmayabilir. Dell P ve U serilerinde daha kaiteli IPS panel kullanıyor. Ama bunu beğendim ben aldım diyorsanız da bir şey diyemem güle güle kullanın.

Evet Acer ve Lenovo'ya dikkat etmemişim Dell'u serisi için kendim de baktım ama satan bir yer bulamadım link atma şansın var mı?

düzenledim. Uyarınız için teşekkürler

Full Adobe için kullancaksanız BenQ marka tasarımcı monitörleri var sRGB yerine AdobeRGB kullanıyor. Ya da ikinci el temiz Apple display monitörler de iş görür.

varmı direkt model ? ben baktığımda 40bin 50 bin gibi fiyatlar çıkıyor .

Sağol hocam Dell p serisi baktım ama Türkiye'de yoktu, bu Acer monitörü amazondan sipariş verdim ama iptal edebilirim fakat bu fiyat aralığında başka monitörde bulamıyorum malesef.

Bayağı aşıyor hocam malesef.

Ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama sipariş ettiğim Acer'da HDR400 özelliği de var, sanırım renklere bir gerçeklik katar.

Sağol hocam Dell p serisi baktım ama Türkiye'de yoktu, bu Acer monitörü amazondan sipariş verdim ama iptal edebilirim fakat bu fiyat aralığında başka monitörde bulamıyorum malesef.

Bayağı aşıyor hocam malesef.

Ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama sipariş ettiğim Acer'da HDR400 özelliği de var, sanırım renklere bir gerçeklik katar.
ViewSonic 32 VX3211-2K-MHD IPS 2560x1440 D-Sub HDMI DP 3ms Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL buna da bakabilirsiniz

Geri
Yukarı