4.000 TL'ye kadar tablet önerisi

Rewnez

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi,

Başlıkta belirttiğim gibi bir tablet istiyorum. Amacı genel olarak video izlemek olacak. TV'ye bağlanabiliyor olması da önemli HDMI veya belirli bir aparat yardımıyla.
Bu konuda yardımcı olacak tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
:)

Başlıkta belirttiğim gibi bir tablet istiyorum. Amacı genel olarak video izlemek olacak. TV'ye bağlanabiliyor olması da önemli HDMI veya belirli bir aparat yardımıyla.

Tabletlerde HDMI girişi yok ki anca uygulama ile yapabilirsin.

Kablo ile bağlamana gerek yok yansıtma özellikleri var onların.

Huawei olmaz diyorsan bu da var.

Kesinlikle ve kesinlikle Tab A8'den başka bir cihaz almayın.

Xiaomi TV Stick alırsan işini görecektir. 4K olan modelini alabilirsin.

Kablo ile bağlamana gerek yok yansıtma özellikleri var onların.

Huawei olmaz diyorsan bu da var.
Matepad SE'nin depolama dışında neredeyse hiçbir avantajı yok.

Eğer tek amacın TV'den bir şeyler izlemek ise Xiaomi Stick veya Box alabilirsin, HDMI ile TV'ye bağlayıp kullanabiliyorsun rahat oluyor.

Amacın hem TV'ye bağlayıp bir şeyler izleyebilmek, hem de olur da mutfakta, odamda vs. bir şeyler izlemek istersem tabletim olsun gibi ise birkaç tablet önerisi yapayım:

Samsung Galaxy Tab A8 Wi-Fi 3GB ram ve 32GB depolama büyük bir eksi olsa da tablet günlük işler için gayet ideal. 1TB'a kadar da hafıza kartı destekliyor. Ekran boyutu 10.5", TFT panel ve 1920x1200 çözünürlüğünde. 7040 mAh bataryası da gayet iyi bir ekran süresi sunacaktır diye düşünüyorum. Android 13 ile gelmesi de cabası.

Honor Pad X8 4GB ram ve 64GB depolamayla birlikte günlük işler ve birkaç oyun için çok iyi bir tablet. Ekran boyutu 10.1", LCD panel ve yine 1920x1200 çözünürlüğünde. 5100 mAh bataryası muhtemelen günü çıkarır diye düşünüyorum. Tablet Android 12 ile çıktı, 13'ü şu an için almamış sanırım.

Ufak bir ekleme: bu cihazları Type-C to HDMI kabloları ile televizyona bağlayamıyorsun sanırım. Televizyonunda ekran yansıtma özelliği varsa o şekilde kullanabilirsin. Muhtemelen telefonunda da vardır aynı özellik.

Yeni konular

Geri
Yukarı