4.5 bin TL kadar klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Bütçe
4500

Erkandincr

Femtopat
Daha fazla  
Hocam bu bütçeye mükemmel üçlü kurmak istiyorum dikkat ettiğim tek şey beni uzun yıllar boyunca sorunsuz kullandırmasi ve kulaklık cidden kablosuz istiyorum kablosuz olması zorunlu mouse ise palm grip şekilde tutuyorum ve elimin ölçüsü 13 14 cm boyutunda boyutu fazla önemli değil klavye için membran olsun mekanik olsun fark etmez kablolu olabilir. İkinci el önerilere az da olsa açığım.

Kulaklık Logitech G435 kablosuz. 2750 TL.
Mouse: SteelSeries Prime kablolu mouse. 570 TL.
Klavye: Ajazz AK680 kablolu. 1000 TL.

Hocam bu bütçeye mükemmel üçlü kurmak istiyorum dikkat ettiğim tek şey beni uzun yıllar boyunca sorunsuz kullandırmasi ve kulaklık cidden kablosuz istiyorum kablosuz olması zorunlu mouse ise palm grip şekilde tutuyorum ve elimin ölçüsü 13 14 cm boyutunda boyutu fazla önemli değil klavye için membran olsun mekanik olsun fark etmez kablolu olabilir. İkinci el önerilere az da olsa açığım.

Kulaklığa abanacağım derken mouse çöpe gitmiş.
Mouse olarak Gladius 3 Aimpoint, klavye için AK680, kulak için Fury X veya H2002P bakın.

Kulaklığa abanacağım derken mouse çöpe gitmiş.
Mouse olarak Gladius 3 Aimpoint, klavye için AK680, kulak için Fury X veya H2002P bakın.
Kulaklık genellikle en önemli ekipmanda oyuzden, 7/24 kafana takıyorsun, 7/24 kulağında ve sana ses veriyor ve o sesin kaliteli birşey olmasını istersin.

Güzel tercihler bunları alabilirsin. Mouse Wireless istersen bu var Amazon.com.tr

Fury X ile G435 arasında ahım şahım fark yok bana kalırsa.

O da olabilir tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı