4.500 TL'ye Yayın İçin Bilgisayar Toplama

Ryzen istiyorsanız arkadaşın attığı sistem işini görecektir. Ancak benim sana tavsiyem ekran kartını 2. El temiz 1070 alman yönünde olacaktır. Hem güçlü bir kart hemde yayın için nacizane fikrim Nvidia çok daha iyidir. Yayın yaparken ekran kartinla da yapmayı unutmayınız. Bitrate sıkıntısı yoksa 1080o için 5k yeterli olacaktır.
İkinci el düşünmüyorum.

R5 2600 ile 1080P 6000 bit yayın yaptım ne drop nede takılma hiç bir şey olmadı. İşlemciden yayın yapmak varken neden ekran kartından yayın yapıp FPS düşüşü yaşamak isteyeyim. İşlemci yetersiz ise ekran kartından yaparım. Çoğu yayıncı 8 çekirdek işlemci kullanıyor, 1700x, 1800x, 2700x yada 9900k, 9700k gibi işlemciler alıyor.
Bf1 de 1080P yayın yaptım bana mısın demedi işlemci.

Peki yayıncıların kullandıkları ekran kartları nedir? Min 1080. Onun için onların yaptığı yayınlar ekran kartından. Yapamazsınız demedim, ekran kartı kadar kaliteli olmaz. Ayrıca FPS düşmesi ilk defa senden duydum.

R5 2600 ile 1080P 6000 bit yayın yaptım ne drop nede takılma hiç bir şey olmadı. İşlemciden yayın yapmak varken neden ekran kartından yayın yapıp FPS düşüşü yaşamak isteyeyim. İşlemci yetersiz ise ekran kartından yaparım. Çoğu yayıncı 8 çekirdek işlemci kullanıyor, 1700x, 1800x, 2700x yada 9900k, 9700k gibi işlemciler alıyor.
Bf1 de 1080P yayın yaptım bana mısın demedi işlemci.
İşlemciyi zaten kesin olarak Ryzen 2600 alıcağım ve sağolun şunu da öğrendim bu işlemciyi alıcaksam yayını işlemci üzerinden yapıcağım.Ama şimdi diğer bileşenler tam olarak netleşmedi.4.5K gibi bir bütçe var. Teknobiyotik'de nedense çoğu sistemds 8 GB RAM takılı

İşlemciyi zaten kesin olarak Ryzen 2600 alıcağım ve sağolun şunu da öğrendim bu işlemciyi alıcaksam yayını işlemci üzerinden yapıcağım.Ama şimdi diğer bileşenler tam olarak netleşmedi.4.5K gibi bir bütçe var. Teknobiyotik'de nedense çoğu sistemds 8 GB RAM takılı

Hocam alabiliyorsan yanına 550 TL'ye CM MB511 kasa al. 166 TL aşıyor bütçeni ama ailen destek çıkabilirse.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı