4-6 bin lira arası en iyi kameralı telefon

dexteryorgan

Hectopat
Daha fazla  
Bu Xiaomi'nin o kadar çok modeli var ki karşılaştırırken kafam karışıyor. iPhone gibi 2-3 model çıkarıp devam etmedikleri için hangisi iyidir karar veremiyorum.

Benim için en önemli olanlar:

Kamerası iyi olsun, MP yüksekliğinden ziyade kaliteli fotoğraflar çekebileyim. Mesela iPhone 6S bile bugün hala benim gözümde birçok Android işletim sistemli telefondan iyi fotoğraf çekiyor. Bunu sağlayacak bir model arıyorum.

X3 Pro güzel duruyor fakat çok kaba bir model, onun yerine 10s 10 Pro, 11 Lite gibi daha zarif modeller benim için önemli.

Şarjı mutlaka 1 gün dayansın.

Oyun falan oynamam ama 40 yılın başında bir oyun oynayayım dediğimde de oynatabilsin.

Öncelik sıralamam:

Kamera > AMOLED ekran > insani düzeyde boyutlar > Wi-Fi performansı > şarj > oynarsam diye oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Poco X3 GT sahibiyim, kamerasından çok memnunum. Ön kamerası ara ara salak salak çekiyor fakat yine de iyi olduğunu düşünüyorum. Ekran IPS, ben eski iPhone kullanıcısı olarak, ekrandan memnunum, kaliteli bir IPS olduğunu düşünüyorum. Kendi klasmanında(fotoğraf bağlamında) iPhone 12 ile kıyaslandığını görüp fotoğraf kalitesi ve şarjının ne kadar gittiğine baktıktan sonra satın almıştım. Telefon 30-45 dakika arası 0'dan 100'e şarj olabiliyor, 67W hızlı şarj özelliği var. Şarjı rahat 1 gün gidiyor.

Samsung modeller ile alakalı bir yorum yapamam, Samsung sevmiyorum. Süre geçtikçe telefonlarının stabilliğini kaybettiğini ve çöpe dönüştüğünü düşünüyorum. Bu benim fikrim tabi.

Kendi klasmanında(fotoğraf bağlamında) iPhone 12 ile kıyaslandığını görüp fotoğraf kalitesi ve şarjının ne kadar gittiğine baktıktan sonra satın almıştım.
A52 modelinden bile arka kamera olarak iyi değil X3 GT. iPhone 12 nereden çıktı. Kamerası iyi bir cihaz değil X3 GT'nin.
Süre geçtikçe telefonlarının stabilliğini kaybettiğini ve çöpe dönüştüğünü düşünüyorum.
S3, S4 dönemlerinden kalma klasik safsatalar. Arayüz olarak Samsung, Xiaomi'den çok daha iyi bir marka ayrıca.

X3 GT'nin kamerasını iPhone 12 ile kıyaslandığını söyleyince bu enteresan yorumlara şaşırmamak gerek.

A52 modelinden bile arka kamera olarak iyi değil X3 GT. iPhone 12 nereden çıktı. Kamerası iyi bir cihaz değil X3 GT'nin.
Ben aşağıdaki videoyu izlemiştim, ona istinaden söyledim. Kamerasından gayet memnunum, A52 ile arasında gömülmeyi hakedecek kadar bir farkı yok kamera bağlamında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
S3, S4 dönemlerinden kalma klasik safsatalar. Arayüz olarak Samsung, Xiaomi'den çok daha iyi bir marka ayrıca.

X3 GT'nin kamerasını iPhone 12 ile kıyaslandığını söyleyince bu enteresan yorumlara şaşırmamak gerek.
Enteresan yorum derken? Samsung hissedarı mısın arkadaşım? Sevmiyorum Samsung oldu bitti. Safsata da değil, bin tane insan var telefonlarından şikayet eden. Git sen kullan Samsung'unu. Benim tavsiyem bu, konu sahibi dikkate alır ya da almaz.

A52s, A52, M52, Redmi Note 10 Pro ve X3 GT olarak sıralanabilir bence. A52s ve A52 arasında tercih yapılabilir. X3 GT, Note 10 Pro'dan daha iyi diyenlerde var. Bu arada forumda Dexter seven birini göremek güzel. :)

A52 ile arasında gömülmeyi hakedecek kadar bir farkı yok kamera bağlamında.
Dağlar kadar fark bir kere A52 ile arasında. Note 10S ile aynı kameraya sahip cihazın. Ben Note 10S kullanıcısıyım, kamera performansını da çok iyi biliyorum.

Safsata da değil, bin tane insan var telefonlarından şikayet eden. Git sen kullan Samsung'unu. Benim tavsiyem bu, konu sahibi dikkate alır ya da almaz.
Milyonlarca insan da Xiaomi'den şikayetçi hadi bakalım. 1000 tane insana göre mi şekilleniyor Samsung'un iyi veya kötü olması. Samsung'un sevmeyebilirsin. Çıkıp yalan yanlış bilgi veremezsin. Dünyanın en çok satan telefon üreticisi Samsung. Kullanıcıları sözde donuyor, kasıyor yine Samsung alıyor buna rağmen, milleti enayi yerine koymayın bu yorumlarla. Klasik tipik ülke insanı alacağı ürünü göklere çıkarır, diğer markaları da yerin dibine sokar. Fanlık yapmayın.
X3 GT, Note 10 Pro'dan daha iyi diyenlerde var.
Arka kamera olarak değil, donanım olarak Note 10 Pro modelinden iyi.

Dağlar kadar fark bir kere A52 ile arasında. Note 10S ile aynı kameraya sahip cihazın. Ben Note 10S kullanıcısıyım, kamera performansını da çok iyi biliyorum.

Milyonlarca insan da Xiaomi'den şikayetçi hadi bakalım. 1000 tane insana göre mi şekilleniyor Samsung'un iyi veya kötü olması. Samsung'un sevmeyebilirsin. Çıkıp yalan yanlış bilgi veremezsin. Dünyanın en çok satan telefon üreticisi Samsung. Kullanıcıları sözde donuyor, kasıyor yine Samsung alıyor buna rağmen, milleti enayi yerine koymayın bu yorumlarla. Klasik tipik ülke insanı alacağı ürünü göklere çıkarır, diğer markaları da yerin dibine sokar. Fanlık yapmayın.

Tamam arkadaşım, ben laf yetiştiremem sana. Yazdığını da okumadım haberin olsun. Fikrim bu diye belirtiyorum, paragraf döşüyor adam bana. Heyy en büyük Samsung diye haykırıyorum artık, teşekkür ederim.

Bende HWP ekibinin yalancısıyım. Tabi onlar POCO serisi gereğinden fazla övüyor gibi. Adamlar X3 GT'nin kamera olarak Note 10 Pro'ya göre daha hoş kareler çektiğini söylüyordu.

Geri
Yukarı